top


Konspektai.com > Fizika > Stefano ir Bolcmano konstantos nustatymas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Stefano ir Bolcmano konstantos nustatymas. Laboratorinis darbas

(Fizika. Laboratorinis darbas, 3 puslapiai, 21kB)
Darbe esantys žodžiai: Darbo užduotis. Ištirti kaitinamosios lempos siūlelio temperatūros priklausomybę nuo elektros srovės galios bei apskaičiuoti Stefano ir Bolcmano konstantą. Teorinė dalis. Darbas atliekamas remiantis šiluminio spinduliavimo dėsniais kūno šiluminiu spinduliavimu vadiname jo elektromagnetinį spinduliavimą termodinaminėje pusiausvyroje. Kūnas sugeriantis visą į jį krentančią spinduliavimo energiją vadinamas absoliušiai juodu. Stefano ir Bolcmano dėsnis teigia, kad absoliučiai juodo kūno integralinė emisijos geba tiesiogiai proporcinga jo absoliutinės temperatūros ketvirtajam laipsniui. Aparatūra ir darbo metodas. Principinė aparatūros schema pavaizduota paveiksle. Paviršiaus ploto S elektros lempos siūlas iš maitinimo tinklo per 1s gauna IU energijos kiekį; čia P – elektros srovės galia, kuri SI sistemoje matuojama vatais (W). Darbo rezultatai. Grafikas T=f(U*I). Išvados. Galutinė Stefano ir Bolcmano konstanta gavosi pakankamai tiksli. Literatūra.
Vardas: Andrius
Darbo pavadinimas: Stefano ir Bolcmano konstantos nustatymas
Kategorija: Fizika
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 3 [?]
Mokslo dalykas: Fizikos laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 21 kB
Bylos pavadinimas: stefanoano_ir_bolcmano_konstantos_nustatytmas.zip
stefanoano_ir_bolcmano_konstantos_nustatytmas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: stefano bolcmono konstanta, stefano ir bolcmano dėsnio patikrinimas, siluminio spinduliavimo, stefano ir bolcmano desnio patikrinimas, stefano ir bolcmano dėsnis, stefano ir bolcmano konstanta isvada, stefano bolcmano desnis laboratorinis, stefano ir bolcmano fizikos laboras, stefano bolcmano spinduliavimo dėsnio tyrimas laboratorinis darbas, stefanos konstantos, stefano bolcmano desnio isvada, stefano ir bolcmano dėsnio tyrimas, stefano bolcmano konstanta, stefano ir bolcmano konstantos nustatymas aprasymas, stefano bolcmano dėsnis, stefano ir bolcmano konstanta, stefano bolcmano desniai, bolcmano ir stefano dėsnis, stefano bolcmano konstantos nustatymas fizikos laboratorinis, stefano bolcmano konstantos nustatymas, stefano bolcmano isvados, stefano konstanta, laboratorinis darbas fizika, stefano bolcmano konstantos matavimas, laboratorinis darbas bolcmano desnis, stefano bolcmano laboratorinis, stefano bolcmano desnio, stefano ir bolcmano desnio tyrimas, bolcmano laboras.

Paieška


bottom