top


Konspektai.com > Mechanika > Praktikos ataskaita UAB Veskonas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Praktikos ataskaita UAB Veskonas. Kursinis

(Mechanika. Kursinis, 20 puslapių, 127kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas 2. uab „veskonas“ rekvizitai 3. uab “veskonas” 3. valdymo struktūra 5. 1 pavyzdys. 6. darbo tvarkos taisyklės 8. darbo sauga 9. įmonės veiklos pobūdis, veiklos kryptys 10. 1) projektavimas, montavimas, paleidimas ir priežiūra. 10. 2) pogarantinis aptarnavimas. 10. 3) pastato automatizavimas 11. įmonėje naudojama techninė ir programinė įranga 11. suktuvas „makita 6825“ 12. kampinis šlifuokis „makita ga9020sf“ 12. perforatorius „makita hr2470“ 13. deimantinė gręžimo įranga „ hilti dd200“ 14. projektavimo organizavimas 15. kokybės valdymo sistema 17. įmonės veiklos efektyvumas 18. indviduali praktikos užduotis 18. išvados 20. priedai. Esu Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto, aplinkos inžinerijos fakulteto, termoinžinerijos specialybės trečio kurso studentas. Paskaitų metu mes gauname daug teorinės informacijos, kurią baigus universitetą reikės taikyti dirbant darbą pagal pasirinktą specialybę. Todėl gamybinė praktika yra ne tik puikus būdas patikrinti teorijoje įgytas žinias, bet ir atliekant praktines užduotis sužinoti kažką naujo, pamatyti kaip viskas atrodo tikrovėje, giliau susipažinti su specialybe, darbo specifika, sužinoti problemas, su kuriomis susiduria darbuotojai ir kaip jos sprendžiamos. Manau praktikoje įgytos žinios labai pravers ateityje, baigus universitetą. Praktika truko keturias savaites. Per jas nemažai sužinojau apie įmonę, jos struktūrą, veiklą. Teko bendrauti su personalo skyriaus vadove, kuri įmonėje dirba jau dešimt metų, su generaliniu direktorium, projektuotojais, darbų vadovais. Visi stengėsi kiek galima išsamiau atsakyti į užduodamus klausimus, kiek galima daugiau papasakoti apie įmonę ir jos veiklą. Žinoma, buvo atsakyta ne į visus klausimus – kas liečia pinigus, atlyginimų ir kainų skaičiavimą, pažintį su klientų aptarnavimo sistema, mums buvo paaiškinta, kad tokia informacija nėra vieša ir jie negali mums jos suteikti.
Vardas: Saulius
Darbo pavadinimas: Praktikos ataskaita UAB Veskonas
Kategorija: Mechanika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 20 [?]
Kursinio dalykas: Mechanikos kursinis
Parsisiųsta: 25 kartus.
Archyvo dydis: 127 kB
Bylos pavadinimas: praktikos_ataskaita.zip
praktikos_ataskaita.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: mehaniko praktikos aprasymas, mechanikos gamybine praktika, praktikos ataskaita uab pavyzdys, klientų aptarnavimas, technine prieziura, imones veiklos pobudis, uab praktikos ataskaita, automatizavimas, gamybine praktika, praktikos priedai, projektavimas, profesines praktikos ataskaitos ivadas, gamybine imones darbo tvarkos taisyklės, mechanikos gamybines praktikos ataskaitos pavyzdys, praktikos ataskaita isvados,s ch qfjae konspektai referatas praktikos ataskaita uab veskonas incwt kvbyny qtk qjscqusg=afqjcnhk lluhf_srky ep nkhptf s_x yzi ubjn zegumrnw,s cgeqfjaeobq konspektai referatas praktikos ataskaita uab veskonas uaqwt eph vzsgbb _ bgusg=afqjcnhk lluhf_srky ep nkhptfvdzl vdeyyqygqtidx mg,s cgaqfjae konspektai referatas praktikos ataskaita uab veskonas b iot_ ojutm qtivkzjcausg=afqjcnhk lluhf_srky ep nkhptfkum tqrzfjsoiqtfiaa kq.

Paieška


bottom