top


Konspektai.com > Mechanika > Teorinė mechanika
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Teorinė mechanika. Konspektas

(Mechanika. Konspektas, 13 puslapių, 218kB)
Darbe esantys žodžiai: STATIKA. 1.Statikos pagrindinės sąvokos ir aksiomos. Statikos aksiomos. 2. Ryšiai ir jų reakcijos. 4. Susikertančių jėgų sudėtis ir pusiausvyros sąlygos. 5. Trijų jėgų teorema. 6. Jėgos momentas. 7. Varinjono teorema. 8. Lygiagrečių jėgų sudėtis ir jų pusiausviros sąlyga. 9. Jėgų pora ir jos momentas. 10. Plokščiosios lygiagrečių jėgų sistemos pusiausvyra. 11. Jėgų porų ekvivalentiškumas. 12. Plokščioji jėgų sistema, pusiausvyros sąlygos. 13. Išskirstyti krūviai. 14. Puanso teorema. 15. Plokščiosios jėgų sistemos redukcija. 18. Plokščiosios bet kaip išdėstytų jėgų sistemos pusiausvyra. 19. Pusiausvyra įvertinant slydimo trintį. 20. Pusiausvyra įvertinant riedėjimo trintį. 21. Santvaros ir jų skaičiavimas. 22. Erdvinė susikertančių jėgų sistema ir jos pusiausvyra. 23. Jėgos momentas taško atžvilgiu kaip vektorius. 24. Jėgos momentas ašies atžvilgiu. 25. Erdvinė lygiagrečių jėgų sistema ir jos pusiausvyra. 26. Erdvinė bet kaip išdėstytų jėgų sistema ir jos pusiausvyra. 27. Erdvinės jėgų sistemos redukcija. 28. Svorio centras. KINEMATIKA. 1. Pagrindinės kinematikos sąvokos. 2. Taško judėjimo apibrėžimo būdai. 3. Taško greitis ir pagreitis. 4. Taško greitis ir pagreitis Dekarto koordinačių ašyse. 6. Kai kurie taško judėjimo atvejai. 7. Standaus kūno slinkimas. 8. Standaus kūno sukimasis. Kampinis greitis ir kampinis pagreitis. 9. Standaus kūno tolygus ir tolygiai kintamas sukimasis. 10. Besisukančio kūno greičiai ir pagreičiai. 11. Sudėtinis taško judėjimas. 12. Kūno plokščiojo judėjimo dėsnis. 14. Greičių centras. 15. Pagreičių centras. Mechanika yra mokslas, nagrinėjantis kūnų judėjimą ir pusiausvyrą. Priklausomai nuo kūno būvio, mechanika skirstoma i dujų, skysto ir kieto kūno mechaniką. Teorinė mechanika yra mechanikos dalis, formuojanti bendrus mechanikos dėsnius ir jais remiantis nagrinėjami materialių taškų, jų sistemų, bei standžių kūnų judėjimai ir pusiausvyra. Ji skirstoma į statiką, kinematiką ir dinamiką.
Vardas: tomas
Darbo pavadinimas: Teorinė mechanika
Kategorija: Mechanika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 13 [?]
Konspekto dalykas: Mechanikos konspektas
Parsisiųsta: 29 kartus.
Archyvo dydis: 218 kB
Bylos pavadinimas: teorine_mechanika.zip
teorine_mechanika.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: Plokščiosios jėgų sistemos pusiausvyra, koordinaciu sistemos, pusiausvyra ivertinant trinti, plokscioji susikertanciu jegu sistema, rysiu tipai ir reakcijos mechanikoje, pagrindiniu rysiu tipu reakcijos, statika, kinematika dinamika, jėgų pavadinimai kinematika, kinematika ir dinamika, teorinė mechanika paruoštuke, rysiai ir ju reakcijos mechanika, teorinės mechanikos matulio konspektas, ryšiai ir reakcijos mechanika, teorine mechanika pagrindines savokos, teorine mechanika konspektas, pusiausvyros salyga vertinant trinti, teorines mechanikos konspektai, teorines mechanikos konspektas, teorinė mechanika konspektas, teorine mechanika kinematika, teorinė mechanika konspektai,s chiqfjaj konspektai referatas teorine mechanika mot_lxjeej gtnhryacqusg=afqjcnhym_ uvukrwda avnufvc wy vuasig =p o epnma yd ftivax qw, ryšiai ir reakcijos technine mechanika.

Paieška


bottom