top


Konspektai.com > Fizika > Atomo branduolys
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Atomo branduolys. Konspektas

(Fizika. Konspektas, 4 puslapiai, 35kB)
Darbe esantys žodžiai: Atomo branduolio sandara jo charakteristika. Branduoliai yra sudaryti iš neutronų ir protonų surištų branduolinėmis jėgomis. Branduolinės dalelės(neutronai ir protonai) yra vadinamos nukleonais. Branduolio masė ir ryšio energija. Branduolių stabilumas. ) Branduolinės jėgos. Radioaktyvumas. Radioaktyvaus skilimo dėsnis. Radioaktyvumas, tai sąvaiminis nestabilių branduolių skilimas spinduliuojant radioaktyviąsias daleles. Beta skilimas. Gama spinduliai ir vidinė elektronų konversija. Branduolinės reakcijos. Grandininė reakcija. ) Termobranduolinė reakcija. Atominė energija. Kosminiai spinduliavimai.
Vardas: Tomas
Darbo pavadinimas: Atomo branduolys
Kategorija: Fizika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 4 [?]
Konspekto dalykas: Fizikos konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 35 kB
Bylos pavadinimas: atomo_branduolys.zip
atomo_branduolys.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

8
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: branduolinės reakcijos, atomo sandara, stabilumas, omo desnis,s ceeqfjae konspektai referatas atomo branduolys ytl uiikne gsc isibausg=afqjcne gbqkyecfvi ditm rsvbinrm qsig =c alabou hppzkfoeerw, radioaktyvumas,s cdyqfjaboao konspektai referatas atomo branduolys ta pt it ybtf mf husg=afqjcnhde tqla jt raggzh _phhfjtq,s cdmqfjacobq konspektai referatas atomo branduolys hirmt ei mswbihf vbqusg=afqjcnhde tqla jt raggzh _phhfjtqsig =eg vqshwroeiabdbmtqepg, atomų charakteristika, atomo ir branduolio fizika konspektas, tp search, atomo branduolio sandara ir jo charakteristika, radioaktyviosios daleles, branduolio sudetis jo charakteristikos branduolio mase ir rysio energija, atomų branduolių sandara, fizika branduoliai, branduolio fizika konspektas, atomo i branduolio fizika referatas, termo, atomo ir branduolio sandara, atomo branduolio sandara fizika, branduolio sandara fizika, atomo branduolio struktura, tp.

Paieška


bottom