top


Konspektai.com > Vadyba > Verslo vadybos praktikos ataskaita
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Verslo vadybos praktikos ataskaita. Tyrimas

(Vadyba. Tyrimas, 22 puslapiai, 59kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Įmonės charakteristika. Uab „duruva“ marketingo tikslai. Uab „duruva“ marketingo sprendimų priėmimo procesas. Įmonės asortimento analizė. Sprendimų priėmimas dėl naujų prekių ar paslaugų įvedimo ar atsisakymo. Kainos apskaičiavimas. Sprendimai dėl prekybos politikos. Sprendimai dėl marketingo komunikacijų. Uab“duruva“ vykdoma marketingo veiklos kontrolė. Įmonės orientavimasis į tikslinę rinką. Marketingo tyrimo tikslai. Tyrimas. Tyrimo ir duomenų rinkimo metodas. Tyrimas. Išvados. Literatūra. Priedai. Paslaugų svarba kiekvieno žmogaus gyvenime neabejotina. Šiandien neįsivaizduojame savo būties be buitinių, mokymo, pervežimo, finansinių, draudimo, poilsio ir dar daugybės kitų paslaugų. Vartojimas skatina paslaugų pasiūlos plėtrą. Paskutiniaisiais dešimtmečiais rinkoje atsirado daug naujų paslaugų. Paslaugų organizacijos stebi rinką ir prognozuoja jos pokyčius, kuria naujas paslaugas arba tobulina siūlomas vartotojams, investuoja į kokybę, diegia patogesnes aptarnavimo formas, ugdo personalą, taiko lanksčias kainas ir pan. Praktikos tikslai: • Gebėti pažinti esamą ir potencialią rinką; • Sugebėti atlikti kiekybinius ir kokybinius marketingo tyrimus; • Atpažinti marketingo tyrimo proceso etapus; • Laiku surinkti ir mokėti analizuoti duomenis; • Sugebėti sistemingai parengti apklausos anketą. Jau nuo 2002m. UAB“Duruva“ siūlo savo produkciją ir paslaugas. Įmonė prekybinę veiklą pradėjo Aušros al.64. nuolatos plėsdama savo veiklą Šiaulių regione. Klientų patogumui atidaryti salonai Šiaulių centre, pietiniame rajone, Radviliškyje, Šeduvoje. Šioje įmonėje dirba 20monių iš kurių 3 sudaro administracinį padalinį, o likusieji 18 – darbininkai, kurie vykdo gamybą bei pelno pagrindines įmonės pajamas, tai nedidelė įmonė. Pagrindiniai UAB „Duruvos“ tiekėjai yra Salamander; Wurth, Totum, Fortas. Veiklos kryptys: langai, durys, vartai. Įmonė prekiauja ir siūlo platų spektrą gaminių ir paslaugų: Langų gamyba Durų ir garažo vartų prekyba Montavimo bei apdailos paslaugos Įvairi konsultacijų įvairovė Taikoma lanksti nuolaidų sistema Garantinis, pogarantinis aptarnavimas
Vardas: rita
Darbo pavadinimas: Verslo vadybos praktikos ataskaita
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Tyrimas
Puslapių skaičius: 22 [?]
Tyrimo dalykas: Vadybos tyrimas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 59 kB
Bylos pavadinimas: verslo_vadybos_praktikos.zip
verslo_vadybos_praktikos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: aptarnavimo kokybe, klientu aptarnavimo procesas, asortimento analizė įmonėje, asortimento analize, praktikos ataskaita.

Paieška


bottom