top


Konspektai.com > Ekonomika > Praktikos ataskaita maitinimo verslas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Praktikos ataskaita maitinimo verslas. Kursinis

(Ekonomika. Kursinis, 18 puslapių, 283kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Įmonės (įstaigos) struktūrą ir valdymas. Apskaitos politika. Įstatinis kapitalas. Pelno paskirstymas. Pajamos. Sąnaudos. Darbo vietų organizavimas įmonėje. Darbo pasidalijimas. Darbuotojų funkcijos. Darbuotoju sauga. Įmonės (įstaigos) vadybos metodai. Makroekonominiai veiksmai ir konkurencinė aplinką, turinčius įtakos įmonės (įstaigos) veiklos rodikliams. Pest analizė. Įmonės (įstaigos) pareigybių nomenklatūra, vadybininkų pareigybių aprašas. Uab „vilkaragis“ įmonėje specifiniai kvalifikacinius reikalavimai vadybininkų pareigybėms. Išvados. Literatūra. Maitinimo verslas – viena iš greičiausiai kintančių svetingumo sektoriaus sričių. Maitinimo įmonė vienu metu derina kelias veiklas – gamybą, realizavimą ir aptarnavimą, todėl privalo būti atvira naujovėms, tiekti rinkai kokybiškus produktus ir paslaugas ir tenkinti vartotojų poreikius. Tam reikia kvalifikuotų specialistų. Organizacija – tai socialinis vienetas arba grupė susijusių žmonių, turinčių tam tikrus savitus tikslus, arba žmonių kolektyvas, susidaręs ar sudarytas tam tikrai veiklai ar darbui. Maitinimo verslas Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, vienas iš sparčiausiai kintančių ir daugiausiai darbo vietų sukuriančių verslų – be jo neįsivaizduojamas viešbučių verslas, pramogos, renginių ir kitų svetingumo sektoriaus sričių veikla. Nors mokslo ir technologijų vystymasis, laisvas žmonių ir verslo judėjimas stipriai paveikė maitinimo įmonių teikiamų paslaugų paklausą bei pasiūlą, įtakojo naujų maisto ruošimo technologijų bei maitinimo organizavimo formų atsiradimą, tačiau pagrindiniai maitinimo įmonės veiklos bruožai išliko tie patys: • gamybos, realizacijos ir vartojimo procesai susiję ir vyksta vienu metu; • ruošiamas maistas turi atitikti subalansuotos mitybos reikalavimus; • skirtingai nei mažmeninės prekybos įmonėse, viešojo maitinimo įmonėse patiekalų realizavimas sutampa su vartojimu; • produkcijos asortimentas priklauso nuo vartotojų grupės (mokiniai, vaikai, ligoniai); • produkcijos asortimentui įtakos turi metų laikas, dienos meto, savaitės dienos, vietos gyventojų amžius, regioniniai ir tautiniai ypatumai; • visa produkcija pasižymi trumpais realizacijos terminais, todėl turi būti gaminama mažais kiekiais, pagal realizacijos grafiką; • veikla turi būti organizuota griežtai prisilaikant maisto saugos ir higienos normų; Praktikos tikslas - susipažinti su verslo organizavimo bei valdymo veikla UAB „Vilkaragis“ ir įtvirtinti teorines žinias analizuojant įmonės organizavimo ir valdymo procesus, įgyti praktinių įgūdžių planuojant, organizuojant, koordinuojant ir analizuojant įmonės, organizacijos ar jos padalinio veiklą.
Vardas: Anastasija
Darbo pavadinimas: Praktikos ataskaita maitinimo verslas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 18 [?]
Kursinio dalykas: Ekonomikos kursinis
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 283 kB
Bylos pavadinimas: a_praktikos_ataskaita.zip
a_praktikos_ataskaita.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: pramog, maitinimo įstaigos, apskaitos organizavimas įmonėje, praktikos ataskaita, našta, Verslas, verslo aplinka lietuvoje.

Paieška


bottom