top


Konspektai.com > Sociologija > Asmenybė ir visuomenė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Asmenybė ir visuomenė. Konspektas

(Sociologija. Konspektas, 2 puslapiai, 9kB)
Darbe esantys žodžiai: Asmenybės samprata sociologijoje. “Žmogaus” ir “asmenybės” sampratos priskiriamos tam pačiam objektui, ir kasdieninėje kalboje vartojamos kaip sinonimai. Tačiau jų prasminių skirtumų šaknys glūdi žmonijos kultūroje. Pagrindiniai aktyvumo tipai sutampa su pagrindinėmis visuomenės gyvenimo sferomis – darbine, socialine – politine, dvasine, šeimos – buitine, laisvalaikio ir kt. Tuo būdu, asmenybės socializacija – tai sudėtingas jos tarpusavio sąveikos su socialine aplinka procesas, kurio išdavoje formuojasi žmogaus, kaip originalaus visuomeninių santykių objekto, savybės. Šiuo atveju žmogus, viena vertus, slėpė savąjį “Aš”, kita vertus – sutapatino save su tam tikra socialine grupe. klausimas – ar kiekvienas žmogus yra asmenybė? Ir jeigu žmogus pripažįstamas asmenybe – kokia iš šito nauda jam ir visuomenei?. Antrą požiūrį galima charakterizuoti kaip dialektinį – loginį. Asmenybės socialinis aktyvumas. Individo socializacija. Asmenybės konformizmas, atsakomybė ir įsitikinimai.
Vardas: toams
Darbo pavadinimas: Asmenybė ir visuomenė
Kategorija: Sociologija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 2 [?]
Konspekto dalykas: Sociologijos konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 9 kB
Bylos pavadinimas: asmenybe_ir_visuomene.zip
asmenybe_ir_visuomene.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: asmenybe aplinka, asmenybės tipai, konformizmas, kas yra asmenybe, kaip zmogus tampa asmenybe, asmenybės samprata aktyvumas, šeimos samprata, individo socializacija,s cduqfjac konspektai referatas asmenybe ir visuomene mxvrt yzkobm qtp_ ubgusg=afqjcnfhde pleaf ywjfmtj dflnasig =xoaoaewobklkh tryh lrq,s cdmqfjac konspektai referatas asmenybe ir visuomene xrrt smhvcn gtq txnbqusg=afqjcnfhde pleaf ywjfmtj dflnasig =ofb jfnv_rkiheqsjuhodw,s cg qfjaj konspektai referatas asmenybe ir visuomene wltnt ilmuh qsqukykcqusg=afqjcnfhde pleaf ywjfmtj dflnasig =w zp prvbmixg eo vvq,s cegqfjafoao konspektai referatas asmenybe ir visuomene vllt_rhocabotrjrf husg=afqjcnfhde pleaf ywjfmtj dflnasig =ajb urouypiibszau a, socialogija as ir visuomenė, asmenyb visuomeneje, aš ir visuomenė sociologija, h, asmenybės samprata sociologijoje.

Paieška


bottom