top


Konspektai.com > Medicina > Mano laiko planavimas ir organizavimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Mano laiko planavimas ir organizavimas. Namų darbas

(Medicina. Namų darbas, 8 puslapiai, 26kB)
Darbe esantys žodžiai: Pagrindiniai efektyvaus laiko tvarkymo žingsniai. 1. Detalus laiko planavimas ir organizavimas. 2. Gebėjimas prisiversti atlikti ir pačius nemėgstamiausius darbus. 3. Optimalus darbo ir poilsio santykis. Mano svarbiausios veiklos. Man ypatingai svarbios veiklos. Kliūtys. 1. Per daug laiko praleidžiu ruošdamas valgį. Man labiausiai trukdančios kliūtys. Mano veiklos pagrindinės sritys. 1. Studijavimas. 2. Poilsis. 3. Bendravimas. Mano ilgalaikis semestro (akademinių metų) planas. Laiko trūkumas.
Vardas: Liuda
Darbo pavadinimas: Mano laiko planavimas ir organizavimas
Kategorija: Medicina
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Namų darbo dalykas: Medicinos namų darbas
Parsisiųsta: 40 kartų.
Archyvo dydis: 26 kB
Bylos pavadinimas: laiko_planavimas_ir_organizavimas.zip
laiko_planavimas_ir_organizavimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: veiklos sritys, mano laiko planavimas rganizavimas, poilsio organizavimas, efektyvus laiko planavimas ir darbų organizavimas, laiko veiklos planavimas, mano svarbiausios veiklos, laiko ir veiklos planavimas, mano planavimas ir organizavimas,s ccyqfjabobq konspektai referatas mano laiko planavimas ir organizavimas jqct ynuel gt thv afqjcnfvgf geoa nw_c orzige_amnwsig =nwwurjdycgpn vakf ciza, MANO LAIKO PLANAVIMAS IR RGANIZAVIMAS, Darbo laiko planavimas ir organizavimas, darbo planavimas, laiko organizavimas planavimas, mano laiko planavimas organizavimas, h, mano laiko planavimas ir organizavimas, darbo ir poilsio planabimas, efektyvus laiko planavimas ir darbo organizavimas, veiklos planavimas organizavimas, veiklos ir laiko planavimas ir organizavimas, veiklos ir laiko planavimas, darbo laiko planavimas organizavimas referatas, poilsio laiko organizavimas, darbo ir poilsio laiko planavimas, mano darbo planas, laiko planavimas darbe, statybos organizavimo namu darbai, statybos organizavimo

Paieška


bottom