top


Konspektai.com > Vadyba > Darbo organizavimas, normavimas, apmokėjimas ab alita
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbo organizavimas, normavimas, apmokėjimas ab alita. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 12 puslapių, 38kB)
Darbe esantys žodžiai: Darbo organizavimas ir materialinis bei moralinis skatinimas- svarbiausios žmogaus darbinio aktyvumo gerinimo priemonės. Darbo organizavimas yra procesų struktūros, gamybos procese žmonių tarpusavio sąveikos ir žmonių sąveikos su įrengimais ir darbo objektais tvarkymas, t.y. darbo proceso sistemos sudarymas, jeigu organizuojamas naujas procesas arba šios sistemos keitimas (derinimas), jeigu kalbama apie veikiančius darbo procesus. 1.Trumpai apie įmonę. 2. Darbo organizavimas. Darbo paskirstymas. Darbo vietų organizavimas. 3. Darbo normavimas. Darbo laiko sanaudų klasifikavimas ir darbo laiko norma. Išdirbio normos. 4. Darbo apmokėjimas. Darbo užmokesčio formos. 5. Išvados ir pasiūlymai. Naudota literatūra.
Vardas: Marius
Darbo pavadinimas: Darbo organizavimas, normavimas, apmokėjimas ab alita
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 12 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 34 kartus.
Archyvo dydis: 38 kB
Bylos pavadinimas: darbo_organizavimas_normalvimas_apmokejimas.zip
darbo_organizavimas_normalvimas_apmokejimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbo normavimasuab, ese apie save, gamybos proceso organizavima, darbo proceso, darbo organizavimas normavimas ir apmokėjimas, darbo procesu, tp darbu organizavimas, darbo normavimas apmokejimas ir organizavimas, darbų normavimas ir apskaita, darbo uzmokescio sistemos formos,s cc qfjab konspektai referatas darbo organizavimas normavimas apmokejimas ab alita v h ffmawm snpdwusg=afqjcnhb rgrtxr_hbtjiomrjabxsvb zasig =qwmhvtxiagebted ic_vfq, diplominiai darbai darbo užmokestis, uab alitos materialiniai istekliai, tp search, darbo apmokejimas normavimas organizavimas, darbu organizavimas ab, ab alita kultūra ir filosofija, darbo normavimo kursinis, moralinis skatinimas, darbo normavimas imoneje, darbo uzmokescio formos sistemos, gamybos organizavimas, darbo normavimas įmonėje, alita darbai, diplominiai darbai apmokeimai, darbo apmokėjimas, darbo normavimas organizavimas ir apmokejimas, darbo organizavimo kursinis.

Paieška


bottom