top


Konspektai.com > Aplinka > Įmonės UAB Trakų baldai strateginis planas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įmonės UAB Trakų baldai strateginis planas. Kursinis

(Aplinka. Kursinis, 18 puslapių, 343kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Įmonės veiklos aprašymas. Įmonės apibūdinimas. Misija,vizija,tikslai. Uab „trakų baldai“ funkcinis valdymo paskyrstimas. Projektavimas ir baldų gamyba. Space metodas. Peste-e analizė. Ssgg analizė (swot analysis). Strategijos įgyvendinimas. Išvados. Literatūra. Šiuolaikinėmis globalizacijos, socialinės ir ekonominės raidos, technologijų pažangos internacionalizavimo sąlygomis sparčiai formuojantis žiniomis grindžiamai visuomenei ir žinių ekonomikai itin padidėjo strateginio valdymo ir strateginių sprendimų reikšmė. Strateginio valdymo plėtra, strateginių sprendimų pagrįstumo ir patikimumo didinimas tampa lemiamais pažangos veiksniais visose šiuolaikinės visuomenės gyvenimo srityse. Nuo gebėjimo parengti ir tinkamai įgyvendinti įvairioms visuomenės gyvenimo, veiklos ir raidos sritims aktualias strategijas priklauso, ar sėkmingai bus reaguojama į daugybę naujų iššūkių ir laiku atliekama būsimų pavojų ir grėsmių prevencija, ar efektyviai sprendžiamos tiek esamos, tiek ateityje galinčios kilti problemos. Ypač pažymėtina, jog remiantis strateginiais sprendimais nustatomos naujos mokslinių tyrimų kryptys, pasirenkami nauji investicijų objektai ir apibrėžiami nauji tikslai, nukreipiantys tinkama linkme visuomenės raidą siekiant ekonominės gerovės, socialinės ir ekologinės saugos, kultūros suklestėjimo: tai reiškia, kad visuomenės gebėjimas parengti ir įgyvendinti veiksmingus strateginius sprendimus bei plėtoti strateginį valdymą daugeliu požiūrių lemia galimybes nuolat gerinti gyvenimo kokybę ir sėkmingai spręsti vis sudėtingesnes socialines, ekonomines ir technologijų pažangos problemas.
Vardas: Zita
Darbo pavadinimas: Įmonės UAB Trakų baldai strateginis planas
Kategorija: Aplinka
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 18 [?]
Kursinio dalykas: Aplinkos kursinis
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 343 kB
Bylos pavadinimas: baldu_imones_isorine_ir_vidine_aplinka.zip
baldu_imones_isorine_ir_vidine_aplinka.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: misija vizija, įmonės strateginis planas, įmonės vizija, swot pest analize, swot analize, imones aprašymas, imones strategijos analizė, baldu imone, baldu gamyba, imones strateginis planas.

Paieška


bottom