top


Konspektai.com > Vadyba > Fiskalinio deficito susidarymas, analizė ir priemonės jam mažinti
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Fiskalinio deficito susidarymas, analizė ir priemonės jam mažinti. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 15 puslapių, 137kB)
Darbe esantys žodžiai: Fiskalinio deficito susidarymas, priemonės jam sumažinti. Tyrimo metodai. Aprašomoji statistika. Ekonometrinė analizė. Vienmatė regresija. Daugiamatė regresija. Prognozavimas. Vienmatės regresijos lygtiES. Daugiamatės regresijos lygTIES. Slenkantis vidurkis. Eksponentinis išlyginimas. Trendas. Išvados. Naudota literatūra. Fiskalinė politika – tai biudžeto pajamų ir išlaidų formavimo principai ir praktika, kuri įgyvendinama keičiant vyriausybės išlaidų ir mokesčių lygį. Fiskalinės politikos pasekmes paprastai galima matyti iš to, koks yra centrinės vyriausybės deficitas. Kai įgyvendinama skatinamoji politika, šis deficitas didėja, o vykdant ribojamąją politiką - mažėja. Fiskalinis deficitas, atsižvelgiant į jo priežastis ir struktūrą, gali turėti skirtingą poveikį ekonominei veiklai, ekonominiam augimui ir kainų stabilumui. Savo kursinio projekto teorinėje dalyje apžvelgiu, kokios priežastys lemia fiskalinio deficito susidarymą, ir kokius būdus naudoti jam sumažinti. Praktinėje dalyje analizavau valstybės biudžeto išlaidų ir pajamų 2000 – 2003 metų ketvirčių duomenis, taip pat 1999 – 2004 metų BPV. Tyrimo pagrindinis tikslas – remiantis aprašomąja statistika, regresine analize ir prognozavimu, patikrinti, koks yra ryšys tarp valstybės išlaidų ir pajamų, taip pat BVP, įvertinti duomenų parametrus, jų reikšmingumą, nurodyti skirtingų prognozavimo metodų patikimumą. Valstybės biudžeto deficito priežastys. Vienmatė regresija.
Vardas: Tomas
Darbo pavadinimas: Fiskalinio deficito susidarymas, analizė ir priemonės jam mažinti
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 15 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 17 kartų.
Archyvo dydis: 137 kB
Bylos pavadinimas: fiskalinio_deficito_susidarymas_analize_priemones_jam_mazinti.zip
fiskalinio_deficito_susidarymas_analize_priemones_jam_mazinti.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: prognozavimas biudžeto pajamu išlaidu, fiskaline politika, trend, prognozavimas pajamų išlaidų, duomenu analize, daugiamatė regresija, daugiamates regresijos, valstybės fiskalinė politika, valstybes biudzeto ekonometrine analize, biudzeto deficito ekonometrine analize, daugiamatė, eksponentinis išlyginimas, fiskalinis deficitas quot, eksponentinis, kas yra fiskalinis deficitas, ekonometrinė tyrimo analizė, aprasomoji analize, ekonometrine analize analize, valstybes biudzeto pajamu analize, regresinė analizė, prognozavimo metodai, daugiamate regresija, aprasomoji statistika,s cgwqfjaj konspektai referatas fiskalinio deficito susidarymas analize ir priemones jam mazinti xsgbt _dgmn sgbbx tobausg=afqjcnhl_fsmi hdswmet hidoukwczgsig =d yr xttabtfpxat izaw, fiskalinis deficitas sąvoka, valstybės biudžeto deficito analizė.

Paieška


bottom