top


Konspektai.com > Lietuvių kalba > Kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę?
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę?. Rašinys

(Lietuvių kalba. Rašinys, 1 puslapis, 8kB)
Darbe esantys žodžiai: Gyvenimas- tai žmogaus kelias nuo pat gimimo iki mirties. Deja, tas kelias šakojasi į daugybę takelių ir šunkelių, kurių pabaigoje laukia nežinia. Visi keliai veda į vieną, tą patį tikslą, gyvenimo kelyje išbandomas. Tik dvasiškai stiprus žmogus gali išbandyti viską ir taipogi pažinti save. Gyvenimo kelyje išbandomos ir dvasinės stiprybės, tačiau kaip? Dvasinės stiprybės klausimą analizavo labia daug autorių, visomis epochomis. Vienas jų – XX amžiaus simbolistinės epochos Lietuvos poetas ir prozininkas Vincas Mykolaitis – Putinas. Žinomas savo simbolistiniais eilėraščiais ir psichologiniu, intelektualiniu romanu “Altorių šešėly”. Romane vaizduojamas jauno kunigo Liudo Vasario gyvenimas. Kurinyje nerasime metaforų ir pagražinimų. Būtent taip rašęs Vincas Mykolaitis – Putinas suteikia skaitytojui galimybę pajusti ir isivaizduoti Liudo Vasario gyvenimo tarpsnį. Liudo Vasario gyvenima labai duobėtas, su klystkeliais. Gyvenimo scenarijus nepavydėtinas. Didelis gyvenimo iššūkis – kunigų seminarija. Būtent seminarija padeda suprasti gyvenimo tikslą. Romaną sudaro trys dalys, kiekvienoje iš jų Liudas Vasaris pakyla į naują savęs pažinimo ir laisvėjimo etapą. Mano manymu, Liudas Vasaris yra labai stiprus dvasiniais aspektais. Jis nepaisant gyvenimo klystkelių įkopė į kalną ir pasekė tikslą. Išsivadavo iš kunigystės pančių, tapo visiškai laisvu žmogumi.
Vardas: Karolina
Darbo pavadinimas: Kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę?
Kategorija: Lietuvių kalba
Darbo tipas: Rašinys
Puslapių skaičius: 1 [?]
Rašinio dalykas: Lietuvių kalbos rašinys
Parsisiųsta: 40 kartų.
Archyvo dydis: 8 kB
Bylos pavadinimas: kaip_gyvenimas_isbando.zip
kaip_gyvenimas_isbando.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: Kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę, putinas altoriu sesely, kas yra dvasine laisve, eilerasciai, altoriu sesely ese, kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę skirgaila, liudo vasario stiprybes, kaip isbando zmogaus dvasine stiprybe, kaip gybenimas isbando zmogaus dvasine stipeybe, kaip gyvenimas isbando zmogaus dvasios stiprybe, kaip gyvenimas isbando zmogaus dvasine stiprybe vincas mykolaitis putinas, epochos, kas yra zmogaus dvasine stiprybe, kaip gyvenimas isbando zmogaus dvasine stiprybe rasinys, rasinys kaip gyvenimas isbando zmogaus dvasine stiprybe, kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę, kaip gyvenimas isbando dvasine stiprybe, dvasine laisve, kaip gyvenimas isbando zmogaus stiprybe, kaip gyvenimas isbando zmogaus dvasine stiprybe, vincas mykolaitis putinas, altoriu sesely, liudas vasaris kunigų seminarija, dvasine stiprybe.

Paieška


bottom