top


Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Etika. Referatas

(Etika. Referatas, 12 puslapių, 28kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. I. Etikos samprata. II. Socialinė etika. 1) socialinio gyvenimo būdas. 2) sociologija ir etika. 3) socialinės pedagogikos paskirtis ir objektas. III. Socialinės pedagogikos etikos ištakos. 1) socialinės pedagogikos raida. 2) socialinės pedagogikos idėjos Lietuvoje. 3) liaudies pedagogika – socialinės etikos dalis. IV. Socialinio pedagogo etika. Reziumė. Literatūros sąrašas. Yra situacijų, kai profesiniame ar asmeniniame gyvenime, palyginti nesunku nuspręsti, kas teisinga, kas ne. Tačiau kartais tai nėra lengva. Kiekvienas atvejis nepakartojamas, todėl posūkis ar sprendimas kaip vienoje ar kitoje situacijoje derėtų pasielgti, kas kartą gali būti vis kitoks. Daugelis problemų, iškylančių tiek pavieniam žmogui, tiek bendruomenei yra be galo sudėtingos. Norint kalbėti apie socialinio pedagogo, žmogaus, kuris susiduria ypač dažnai su nepakartojamais atvejais ir privalo pagal situaciją ieškoti sprendimo, etikos ištakas, svarbu plačiau aptarti tris dalykus: etika, sociologija ir pedagogika, jų raidą ir sanglaudą tarpusavyje. Gyvenime keičiasi ne žmonių prigimtis, bet jų santykių padariniai, t.y. žmonių santykių socialiniai reiškiniai, lemiantys skirtingą socialinį gyvenimą, tam tikrą gyvenimo būdą. Referate bus šiek tiek aptariama socialinio gyvenimo būdas, kaip siejama ir ką tiria etika ir sociologija. Šimtus metų mąstytojai kūrė teorijas apie tai, kaip įvairiose gyvenimo situacijose daryti etinius sprendimus, todėl net ir šiais laikais kai kada atsižvelgiama į senųjų mąstytojų nuomones. Etikos samprata
Specialistai iki šiol ginčijasi, ar etika iki šiol apima visą žinių apie moralę kompleksą, ar ribojasi tik moralinės privalomybės, moralinių imperatyvų ( liepimų, reikalavimų) formavimu ir teigimu.

Vardas: Vida
Darbo pavadinimas: Etika
Kategorija: Etika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Referato dalykas: Etikos referatas
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 28 kB
Bylos pavadinimas: etika.zip
etika.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: socialinė pedagogika, socialine pedagogika, moralė, etikos objektas, socialin pedagogik, etikos samprata, etikos referatas parsisiusti, socialinė etika, socialiniai reiskiniai,s cgyqfjai konspektai referatas etika zll ddjmrgswbbzei bausg=afqjcnffafbg wzmz hb edam qcvrwyegsig =htiyaqxswe gy ve sa,s cgiqfjag konspektai referatas etika xc vt q_fm qw vnsnagusg=afqjcnffafbg wzmz hb edam qcvrwyegsig = nc xhrptftmy jwtjcww, liaudies pedagogika, tp search, etikos referatai uz dyka, socialines pedagogikos raida, etika referatas kb, referatas etika asmeniniame gyvenime, referatai nemokamai etikos, pedagogo etika referatai, socialinio pedagogo etika kursinis, senu zmoniu, žmogaus problemų sprendimas, etika etikos referatai, etikos referatai parsisiusti, www etika referatai nemokamai, etikos referatai nemokamai, žmogaus prigimtis, žmogaus socialine prigimtis, socialinio pedagogo etikos kodeksas, etika profesiniame gyvenime.

Paieška


bottom