top


Konspektai.com > Ekonomika > Remonto, apdailos, langų sandarinimo verslo planas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Remonto, apdailos, langų sandarinimo verslo planas. Kursinis

(Ekonomika. Kursinis, 44 puslapiai, 110kB)
Darbe esantys žodžiai: Verslo planas. Turinys. Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Verslo idėjos aprašymas. Verslo tikslai, galimybės ir orientyrai. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Pateikimo srtategija. Kainodaros strategija. Reklama ir rėmimas. Paslaugos teikimas. Technologinio proceso aprašymas. Vietos analizė. Patalpos ir įrengimai. Transportas. Tiekėjai. Personalo parinkimas. Reikalavimai. Pareigos. Teisės. Atsakomybė. Teikiamos papildomos paslaugos. Gamybos savikaina. Vadyba. Organizacinė firmos struktūra, valdymo modelis ir stilius. Rizikos veiksniai. Galimos problemos ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Finansai. Kapitaliniai įdėjimai ir jų panaudojimas. Finansinių prognozių prielaidos. Lūžio taško įvertinimas. Santrauka. Mūsų firmos teikiamos langų sandarinimo paslaugos, o taip pat įvairūs remonto ir apdailos darbai (plytelių ir metlako klijavimas, pakabinamų lubų montavimas, žaliuzių kabinimas, parketo klijavimas, kalimas dailylentėmis) yra perspektyvi veikla, kadangi net 88 gyventojų mano, kad tai labai svarbios ir reikalingos paslaugos, kadangi visi nori turėti šiltus, tvarkingai ir kokybiškai suremontuotus butus. Paslaugas teikti nuspręsta ištyrus rinką, išanalizavus vartotojų savybes, nustačius potencialią rinką, paskaičiavus prognozuojamą savikainą ir prognozuojamą pelną. Įvertinus galimus rizikos faktorius. Įmonė įregistruota 2007 metais panevėžio miesto savivaldybės rejestro tarnyboje. Prašoma 6000 lt. Paskola 5 mėnesiams su 16 palūkanų. Lėšos bus panaudotos įrankiams pirkti. Jei bus gauta paskola, įmonė pradės savo veiklą. Jau yra numatytos patalpos išsinuomojimui patogioje vietoje- beržų gatvėje. Tai patogi vieta, nes galima efektyvinti reklamą, atkreipiant didesnį skaičių klientų dėmesį, nes ši gatvė yra viena iš pagrindinių, yra judri, joje nėra gausu firmų ir reklaminių iškabų, be to ši gatvė yra priešingoje miesto dalyje nei yra įsikūrę mūsų konkurentai-taigi sumažės konkurencija.
Vardas: antanas
Darbo pavadinimas: Remonto, apdailos, langų sandarinimo verslo planas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 44 [?]
Kursinio dalykas: Ekonomikos kursinis
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 110 kB
Bylos pavadinimas: remonto_apdailos_langu.zip
remonto_apdailos_langu.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: analize vadyba, verslo tikslai galimybės, verslo idejos aprašymas, ktu verslo planas, langu montavimas, apdailos verslo planas.

Paieška


bottom