top


Konspektai.com > Edukologija > Neįgalių asmenų integracija Lietuvoje ir Švedijoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Neįgalių asmenų integracija Lietuvoje ir Švedijoje. Referatas

(Edukologija. Referatas, 18 puslapių, 55kB)
Darbe esantys žodžiai: Tikslas: Palyginti neįgalių asmenų integraciją Lietuvoje ir Švedijoje. Uždaviniai. 1. Apžvelgti mokslininkų mintis apie negalės ir integracijos sampratą. 2. Pristatyti Švedijos ir Lietuvos švietimo sistemas. 3. Palyginti neįgaliųjų ugdymo procesus šiandieninėje Lietuvoje ir Švedijoje. 4. Pateikti išvadas. Turinys. 1. Negalės ir integracijos samprata mokslininkų akimis. 2. Švedijos ir Lietuvos švietimo sistemos. 3. Neįgaliųjų ugdymas šiandieninėje Lietuvoje ir Švedijoje. 4. Lietuvos ir Švedijos bendradarbiavimas Europos šalių kontekste. 5. Išvados. Sąvokos. Žmogus su negale – apibūdinamas kaip asmuo, kuris dėl įgimtos ar įgytos fizinės ar protinės negalės iš dalies arba visiškai negali kontroliuoti savo asmeninio arba socialinio gyvenimo, atlikti savo pareigų bei naudotis teisėmis, kurias suteikia įstatymai. Negalė – tai bet koks sutrikimas, sindromas, liga, trauma ar pakenkimas, kuris atima, sumažina arba apriboja asmens galimybę užsiimti kasdiene veikla ir jaustis visaverčiu visuomenės nariu. Sutrikusi raida, vystymosi sutrikimas – taikoma vaikams, turintiems psichomotorinio ir emocinio vystymosi sutrikimų, pvz., protinis atsilikimas, Vaikų cerebrinis paralyžius ir autizmo sutrikimai. Pabrėžtina, jog tai ne ligos, o būklės arba ypatumai, juos reikia ne gydyti medicinos būdais, o vykdyti ugdymo ir reabilitacijos programas. Sutrikusio intelekto asmenys – vaikai ar suaugę, turintys skirtingo laipsnio protinę negalę. Specialiųjų poreikių vaikai (SUP) – terminas, naudojamas specialiajame ugdyme, pabrėžiant, jog visi vaikai su negale turi ne tik visiems bendrų, bet ir išskirtinių, specifinių poreikių.
Vardas: Estera
Darbo pavadinimas: Neįgalių asmenų integracija Lietuvoje ir Švedijoje
Kategorija: Edukologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 18 [?]
Referato dalykas: Edukologijos referatas
Parsisiųsta: 15 kartų.
Archyvo dydis: 55 kB
Bylos pavadinimas: neigaliu_asmenu_integracija_lietuvoje_svedijoje.zip
neigaliu_asmenu_integracija_lietuvoje_svedijoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: neigaliuju integracija visuomene, sutrikusio intelekto vaikai, bendradarbiavimas, protinis atsilikimas, protine veikla, svedijos integracija, fizinės negalės sąvokos, integracijos samprata, švedijoje neigalus asmenys, neigalieji svedijoje, neigaliu vaiku integracija, intelekto sutrikimas, tp search, neigalieji svedija, neįgaliųjų integracija,s ccwqfjac konspektai referatas neigaliu asmenu integracija lietuvoje ir svedijoje hkapt ogi hswbo urfusg=afqjcneutmb kjllostc mtukrzzuzwcgsig =u h thwrivrgtqnmmdxw a, intelekto sutrikimai, ugdymo samprata, neigaliuju integracija svietime, svietimo raida lietuvoje, fizine negalia diplominis,s cbsqfjaa konspektai referatas neigaliu asmenu integracija lietuvoje ir svedijoje rdetoyjl ritqaiwfcqcqusg=afqjcneutmb kjllostc mtukrzzuzwcgsig =r_a_ k _hzdgr k q bz q, neigaliuju asmenu integracija lietuvoje su svedija, neigaliuju integracija svedijoje, visuomenės visuomenės rai

Paieška


bottom