top


Konspektai.com > Vadyba > Vadyba ir valdymas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Vadyba ir valdymas. Referatas

(Vadyba. Referatas, 8 puslapiai, 9kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Verslo įmonės, veikiančios tam tikroje aplinkoje ir siekiančios konkretaus tikslo (gauti pelną, įsitivrtinti rinkoje ir pan.), veikla turi būti valdoma, o tai reiškia, kad joje vykstantys procesai turi vykti tam tikra tvarka, būti derinami tarpusavyje. Tai sudėtingas uždavinys, nes verslo įmonės valdymas apima ne tik jos vidų, bet ir įmonės aplinką. •Planavimas (ką daryti?). •Organizavimas (kaip daryti?). •Vadovavimas (kas turi daryti?). •Kontrolė (kaip tai daroma?). 1. Valdymo subjektai ir objektai. Vadybos mokslas, nagrinėdamas organizaciją kaip sistemą, išskiria valdančiąją (valdymo) ir valdomąją sistemą ir nagrinėja jų tarpusavio ryšį. 2. Valdymo funkcijos. Vienas žmogus negali efektyviai atlikti viso valdymo darbų komplekso, todėl reikia darbo pasidalijimo pačioje valdymo veikloje.Pagrindiniai valdymo veiklos veiksmai vadyboje kaip jau minėjau yra vadinami valdymo funkcijomis. Valdymo funkcijos. Išvados. 1.Valdymo subjektas yra organizacijoje vykstančio proceso dalis, kuri kuria tikslus ir uždavinius. Mano nuomone, valdymo subjektas turi būti apibrėžtas kaip valdymo proceso dalis, dalyvaujanti valdymo objekto procese ir nurodanti valdymo objektui tikslus, uždavinius, priemones. 2.Valdymo objektai – tai organizacijos dalis, kuri atlieka iškeltus valdymo subjekto tikslus ir uždavinius. Literatūros sąrašas.
Vardas: tomas
Darbo pavadinimas: Vadyba ir valdymas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 17 kartų.
Archyvo dydis: 9 kB
Bylos pavadinimas: vadyba_ir_valdymas.zip
vadyba_ir_valdymas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: įmonės veiklos planavimas ktu, valdymo funkcijos vadyboje, įmonės veiklos planavimas organizavimas, verslo aplinka, darbo proceso valdymas, vadyba valdymas, vadybos esė, verslo planavimas organizavimas, verslo įmonės veiklos organizavimas, verslo imones veiklos organizavimas, įmonės valdymo procesai, valdymo modelis subjektas objektas imoneje, organizacijos veiklos planavimas, tp search, verslo valdymas, vadyba ir valdymas, organizacijos funkciju rysys, vadybos subjektai ir objektai, valdancioji ir valdymo objektas, verslo procesai, vadybos kontrole, vienas žmogus negali efektyviai atlikti viso valdymo darbų komplekso todėl reikia darbo pasidalijimo pačioje valdymo veikloje, vienas žmogus negali efektyviai atlikti viso, verslo organizavimas, planavimas ką daryti, įmonės procesai, kas yra vadybos subjektas, organizacijos valdymo procesai, organizacijos veiklos valdymas, valdymo subjektas ir objektas, vadybos mokslas, vadybos subjektas ir objektas kursinis.

Paieška


bottom