top


Konspektai.com > Sauga > Ekstremalių situacijų valdymas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Ekstremalių situacijų valdymas. Referatas

(Sauga. Referatas, 10 puslapių, 19kB)
Darbe esantys žodžiai: Tikslai ir uždaviniai. Ekstremalių situacijų samprata, jų įvairovė. Galimos ekstremalios situacijos lietuvoje. Pirminės gyventojų apsaugos priemonės. Veiksmai ekstremaliose situacijose -9. Išvados. Literatūra. Tikslai ir uždaviniai Tikslas:suteikti žinių, informacijos apie gyvenime kylančias ar galinčias kilti ekstremalias situacijas bei apie šių situacijų valdymą. Uždaviniai: a. išanalizuoti ekstremalias situacijas, jų įvairovę; b. susipažinti su galimomis ekstremaliomis situacijomis Lietuvoje; c. išsiaiškinti, kokios yra pirminės gyventojų apsaugos priemonės ekstremalių situacijų metu; d. suprasti, kokios gali būti pasekmės, jei nebus imtasi veiksmų; darbuotojų veiksmai ekstremalių situacijų metu. Ekstremali situacija – padėtis, kuri atsiranda dėl gamtinio, techninio, ekologinio ar socialinio pobūdžio priežasčių ar karo veiksmų ir sąlygoja staigų bei didelį pavojų žmonių gyvybei ar sveikatai, turtui, gamtai arba žmonių žūtį, sužalojimą ar turtinius nuostolius. Ekstremalių situacijų priežasčių rūšys: 1) gamtinės – ryškūs klimatinių sąlygų pakitimai, sukeliantys stichines nelaimes, masinius miškų ir durpynų gaisrus, geologiškai pavojingus reiškinius, ypač pavojingas arba masines epidemijas, epizootijas, epifitotijas; 2) techninės – įvairių technologinių procesų sutrikimai, dėl kurių kyla gaisrai, įvyksta sprogimai, patenka į aplinką cheminiai ir radioaktyvieji teršalai, griūva pastatai, įvyksta įvairių ransport rūšių avarijos, energetikos, magistralinių vamzdynų avarijos ir kiti ekstremalūs įvykiai, būdingi pramonės objektams ir komunikacijoms; 3) ekologinės – priežastys, sukeliančios sausumos būklės, atmosferos sudėties ir savybių, hidrosferos būsenos pakitimus; 4) socialinės – masinės riaušės ir neramumai, blokados, provokacijos, diversijos, teroro aktai, taip pat kariniai veiksmai Lietuvos ar kaimyninės valstybės teritorijoje.
Vardas: Aneta
Darbo pavadinimas: Ekstremalių situacijų valdymas
Kategorija: Sauga
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Saugos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 19 kB
Bylos pavadinimas: civiline_sauga._ekstremaliu.zip
civiline_sauga._ekstremaliu.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: stichine nelaime lietuvoje, ekstremaliu situaciju, techninės ekstremalios situacijos, ekstremalios situacijos.

Paieška


bottom