top


Konspektai.com > Sociologija > Aš ir Lietuvos Respublikos Konstitucija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Aš ir Lietuvos Respublikos Konstitucija. Esė

(Sociologija. Esė, 3 puslapiai, 18kB)
Darbe esantys žodžiai: Norėčiau pradėti nuo referendumo sąvokos, kadangi Lietuvos Respublikos Konstitucija Lietuvos Respublikos piliečių buvo priimta 1992m. spalio 25d. referendume. Referendumas – visuotinis šalies, regiono ar valstybės piliečių apklausos būdas balsuojant dėl tam tikro klausimo patvirtinimo ar atmetimo. Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9 straipsnyje sakoma, kad „Svarbiausi Valstybės bei Tautos gyvenimo klausimai sprendžiami referendumu.“ Referendumo skelbimo ir vykdymo tvarką nustato įstatymas. Lietuvos Respublikos Konstitucija reglamentuoja pamatinius Lietuvos valstybės ir visuomenės gyvenimo aspektus. Konstitucija (lot. constitutio - „nustatymas“) yra pagrindinis valstybės įstatymas, turintis aukščiausią teisinę galią, nustatantis Lietuvos politinės, teisinės ir ekonominės sistemos pagrindus. Joje įtvirtinta demokratinė santvarka, valdžios institucijos, valdžių padalijimo principas. Konstitucinį teisingumą ir priežiūrą vykdo Konstitucinis Teismas.
Vardas: inga
Darbo pavadinimas: Aš ir Lietuvos Respublikos Konstitucija
Kategorija: Sociologija
Darbo tipas: Esė
Puslapių skaičius: 3 [?]
Esės dalykas: Sociologijos esė
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 18 kB
Bylos pavadinimas: as_ir_lietuvos_respublikos.zip
as_ir_lietuvos_respublikos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: Konstitucija, eismas, lietuvos respublikos konstitucija, politines teisines institucijos, lietuvos konstitucija.

Paieška


bottom