top


Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Islamas. Konspektas

(Istorija. Konspektas, 4 puslapiai, 14kB)
Darbe esantys žodžiai: Religija – visuomet apibrėžtas, konkretus ir realus santykis tarp žmogaus ir galutinio prasmės pagrindo, t.y. absoliuto, Dievo, šventenybės ir t.t. Tai yra ryšys tarp grindžiamojo ir grindžiančiojo. Religija – viso žmogaus egzistencinis saitas su šiuo prasmės pagrindu, kuris kaip galutinai grindžiantis ir prasmę teigiantis apima būtį apskritai ir atskiras būties sritis. Šis saitas visuomet priklauso nuo to, kaip suprantama žmogaus būtis ir pasaulis. Plačiąja prasme šią sampratą galime traktuoti kaip mokymą. Kas man yra tikėjimas?. ISLAMAS. Islamas yra viena iš pagrindinių pasaulio religijų. Islamo pagrindus VII a. Arabijoje padėjo Mahometas, musulmonų laikomas pranašu, kuriam apreiškęs Alachas. ISLAMO ISTORIJA. 610 metais vieną naktį Muhamedui apsireiškė angelas Gabrielius. Ta žinia, kuria Muhamedas gavo iš Dievo per šį angelą, buvo ta, kad yra tik vienas Dievas, o ne daug, kaip arabai iki tol tikėjo. Šis Dievas yra pasaulio kūrėjas ir vieną dieną jis teis žmoniją. PENKI ISLAMO PRINCIPAI. Šahada. Salatas,. Zakiatas. Saumas. Chadžas,arba piligrimystė. ISLAMIŠKŲ ŠVENČIŲ SĄRAŠAS. MOTERŲ TEISĖS. Moterų teisės bei pareigos yra lygios vyrų, bet nebūtinai tos pačios. Lygybė ir panašumas – du visiškai skirtingi dalykai. Šis skirtumas suprantamas, nes vyrai ir moterys nėra vienodi, tačiau lygūs. Praktiškai neįmanoma rasti du panašius vyrus arba moteris. Musulmonų mėnesiai ir šventės.
Vardas: tomas
Darbo pavadinimas: Islamas
Kategorija: Istorija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 4 [?]
Konspekto dalykas: Istorijos konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 14 kB
Bylos pavadinimas: islamas.zip
islamas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: buti nebuti, piligrimyste, pasaulio religija, pasaulio samprata, religijų istorija konspektas, cfoqfjaf konspektai referatas islamas xgbft j ecphswaqh cqusg=afqjcnhcapa bc gwfrp zvyru nbq qsig =ewvzi ls n taq yckg, referatai islamas, religiju istorija konspektas, religiju istorija konpektas, islamo kulturos srities religija referatai, religiju istorijos konspektai, musulmonų mėnesiai, islamo religijos istorija, religiju istorijos konspektas, istorijos apie musulmonus, islamo referatas, islamo referatai siustis, islamas referatai, islamo referatai, ISLAMAS, referatas islamas, grindziamasis tyrimas, religijų istorija konspektai, referatai apie islamą, religiju istorija islamas konspektas, alachas konspektai, islamo istorija, ausies sandara, altoriu sesely santrauka, islamas istorija, islamas spera, referatas apie islama, žmogaus, islamas referatas.

Paieška


bottom