top


Konspektai.com > Kalbos kultūra > Mokslinio teksto kūrimo principai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Mokslinio teksto kūrimo principai. Referatas

(Kalbos kultūra. Referatas, 8 puslapiai, 17kB)
Darbe esantys žodžiai: Mokslinis tekstas iš kitų išsiskiria griežta struktūra, iš dalies palengvinančia rašančiojo darbą: paprastai nereikia galvoti, kokios turi būti sudedamosios dalys, kokia tvarka jas išdėstyti. Tačiau struktūra mokslo srityse nevienoda. Mokslinio darbo struktūrai ypač svarbi problemos formuluotė — ji atskleidžia paties darbo turinį. Tačiau ne mažiau svarbus yra ir darbo planas, nusakantis, kokia forma bus pateiktas turinys. Mokslinio teksto kūrimo būdų yra nemažai ir įvai¬rių. Jų pasirinkimą lemia konkretus darbo skyrius, tačiau net ir tame pačiame skyriuje gali būti derinami keli teksto kūrimo bū¬dai, pavyzdžiui, kitų autorių darbų apžvalgoje gali būti ir refera¬vimas, ir vertinimas, ir gretinimas. Referatas. Parafrazė. Aprašant ir apibūdinant. Atpasakojimu, pasakojimu, aptarimu. Analizė. Interpretacija atskleidžia objekto supratimą ir dažnai nau¬dojama kartu su referatu, citatomis, analize. Diskusija. Vertinimas. Instrukcijomis. Papildomosios dalys. Šaltinių ir literatūros sąraše (jie gali būti ir atskiri) pagal bibliografinio aprašo taisykles) pateikiami tik naudotų šaltinių ir cituotos literatūros duomenys. Kursiniams darbams. Bakalauro ir magistro darbas. Mokslinis pranešimas. Straipsniai. Recenzija.
Vardas: Andrius
Darbo pavadinimas: Mokslinio teksto kūrimo principai
Kategorija: Kalbos kultūra
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Referato dalykas: Kalbos kultūros referatas
Parsisiųsta: 19 kartų.
Archyvo dydis: 17 kB
Bylos pavadinimas: mokslinio_teksto_kurimo_principai.zip
mokslinio_teksto_kurimo_principai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: reikalavimai moksliniam referatui ktu, moksliniu tekstu tipai, referatų kūrimo taisykles, teksto kūrimas teksto analize, teksto pradžios peizažo kūrimo būdai, bakalauro darbas, teksto kūrimo budai, kokie yra teksto kurimo budai, ktu referatas, mokslinio teksto kūrimas, mokslinio teksto kūrimo principai, teksto kurimo budai, recenzija,s cf qfjaa konspektai referatas mokslinio teksto kurimo principai ute syb e gsxhtxlcqusg=afqjcng mnq pwmdxrh aknlavvc qsig =xoeql lfb b hzi ptphlq,s cfiqfjaa konspektai referatas mokslinio teksto kurimo principai tdjcfz gafwqmycgusg=afqjcng mnq pwmdxrh aknlavvc qsig =kf muy b ez hkujd_qkw, mokslinio teksto kūrimo struktūra, teksto kūrimo būdai.

Paieška


bottom