top


Konspektai.com > Vadyba > Kavinės rugiagele verslo planas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kavinės rugiagele verslo planas. Diplominis

(Vadyba. Diplominis, 62 puslapiai, 250kB)
Darbe esantys žodžiai: Ūkinės veiklos organizavimo teoriniai aspektai. Produktas ir paslaugos. Dokumentai. Įmonės vardo registravimas. Savivaldybės leidimas užsiimti ūkine veikla. Įmonės antspaudas. Valstybinės priešgaisrinės priežiūros leidimas. Visuomenės sveikatos centro leidimas. Valstybinės darbo inspekcijos pažyma. Mokesčiai. Akcizo mokestis. Pridėtinės vertės mokestis. Pelno mokestis. Socialinio draudimo įmokos. Kelių mokestis. Įmonės steigimo pagrindimas. Teisinė aplinka. Ekonominė aplinka. Technologinė aplinka. Socialinė-kultūrinė aplinka. Rizikos veiksniai. Konkurencinė aplinka. Kavinės „Rugiagėlė“ verslo charakteristika. Potencialių kavinės lankytojų analizė. Kavinės „Rugiagėlė“ marketingo strategijos rengimas. Prekė. Vieta. Kaina. Pardavimo skatinimas. Gamybinė (technologinė) struktūra. Patalpos ir įrenginiai. Personalas, valdymo organai, jų struktūra, funkcijos. Darbuotojų poreikis. Darbo rėžimas. Darbo apmokėjimas. Išvados ir siūlymai. Santrauka užsienio kalba. Literatūra ir kiti šaltiniai. Priedai. Šiuolaikiniame pasaulyje baras, kavinės, restoranai yra vieta, kur žmogus užsuka ne tik pavalgyti, bet ir gerai praleisti laiką, pasižiūrėti į kitus, parodyti save patį. Aplinkui apsižvalgę galime pamatyti daugybę kavinių ir barų, tačiau pirmenybę teikiame toms vietoms, kurios buvo mums jaukios, aptarnavimas malonus, o atliktos paslaugos patenkino mūsų lūkesčius. Kitaip tariant ta vieta turi palikti įspūdį, išsiskirti iš kitų panašias paslaugas teikiančių įmonių, kad klientas būtų ne tik suinteresuotas ten apsilankyti iš smalsumo, bet kad ir trauktų jį ten sugrįžti. Įkūręs įmonę, verslininkas vienoje vietoje sukoncentruoja darbo priemones, materialinius, žmogiškuosius ir kitus išteklius, reikalingus tam tikriems gaminiams pagaminti ar paslaugoms teikti. Tolimesni verslininko veiksmai turi būti nukreipti kuo efektyvesniam darbo priemonių ir visų rūšių išteklių panaudojimui, kas suprantama kaip įmonės veiklos organizavimas. Tačiau tam, kad įkurti įmonę ir, kad verslas būtų sėkmingas, reikalingas geras verslo projektas.
Vardas: marijonas
Darbo pavadinimas: Kavinės rugiagele verslo planas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Diplominis
Puslapių skaičius: 62 [?]
Diplominio dalykas: Vadybos diplominis
Parsisiųsta: 53 kartus.
Archyvo dydis: 250 kB
Bylos pavadinimas: kavines_rugiagele_verslo_planas.zip
kavines_rugiagele_verslo_planas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imones produktas, kavinės verslo planas, spa paslaugos, darbu kaina, kavines verslo planas, įmonės ūkinės veiklos analizė, verslo planas kavines, draudimo teisė, draudimo analize, socialinio draudimo imokos, sveikatos rizikos veiksniai, verslo organizavimas, Verslo planas, socialinio darbo, socialine kulturine aplinka, kavines rugiagele verslo planas, imones veiklos analize, kaviniu darbo organizavimas, paslaugo pardavimo skatinimas, kavines verslo plano pavyzdys, lankytoju aptarnavimas, nemokami kavinių verslo planai, ūkinės veiklos organizavimas, imones steigimo projektas, veiklos organizavimo teoriniai aspektai, socialine analize, įmonės įrenginiai, keliu mokesciai, technologinė aplinka kavinei, imones konkurencine aplinka, verslo projektas, marketingo veiklos analize, įmonės veiklos organizavimo dokumentai, verslo planas kavine.

Paieška


bottom