top


Konspektai.com > Medicina > Pagrindinės širdies ir kraujagyslių ligos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Pagrindinės širdies ir kraujagyslių ligos. Referatas

(Medicina. Referatas, 16 puslapių, 106kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Lietuvos lyganamoji analizė su Baltijos ir Šiaurės šalimimis pagal mirtingumo pasiskirstymo rodiklius nuo širdies ir kraujagyslių ligų. Rizikos faktoriai. Pagrindinės širdies ir kraujagyslių ligos. Išvados. Priedai. Literatūros sąrašas. Rūkymas. Rizikos faktoriai, įtakojantys kraujotakos sistemos ligų atsiradimui. Nutukimas. Hipercholesterinemija. Stresas. Fizinis aktyvumas. Mityba. Pagrindinės širdies ir kraujagyslių ligos. Išemine širdies liga. Miokardo infarktas. Aterosklerozė. Hipertonija.
Darbo pavadinimas: Pagrindinės širdies ir kraujagyslių ligos
Kategorija: Medicina
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Referato dalykas: Medicinos referatas
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 106 kB
Bylos pavadinimas: pagrindines_sirdies_ir_kraujagysliu_ligos.zip
pagrindines_sirdies_ir_kraujagysliu_ligos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: išeminė širdies liga, širdies ir kraujagyslių ligos kursinis, sirdies ligos, nutukimas, miokardo infarktas, fizinis aktyvumas analize, sirdies ir kraujagysliu ligos referatas, fizinis aktyvumas mityba, mityba fizinis aktyvumas, kraujagysliupavadinimai, sirdies kraujagysliu pavadinimai,s chuqfjad konspektai referatas pagrindines sirdies ir kraujagysliu ligos z ksjo gbm mwjcgusg=afqjcnehfudob npeuljee_mgmux njbnwsig =g vfou ji_g ijcr plrla, širdies ligos referatas, širdies ir kraujagyslių ligos speros medicina, isemine sirdies liga referatas,s cfqqfjaf konspektai referatas pagrindines sirdies ir kraujagysliu ligos hnn asb mo gty o dgusg=afqjcnehfudob npeuljee_mgmux njbnw, kraujagyslii pavadinimai, sirdis speros, mityba ir sirdies kraujagysliu ligos, rūkymas ir širdies ligos išvada, tp search, pagrindines sirdies ir kraujagysliu ligos, kraujagysliu sistemos ligos referatas, širdies ir kraujagyslių ligos išvados, pagrindines širdies ir kraujagyslių ligos, kraujegysliu pa

Paieška


bottom