top


Konspektai.com > Vadyba > Konkurencingo verslo projektavimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Konkurencingo verslo projektavimas. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 23 puslapiai, 27kB)
Darbe esantys žodžiai: Šiandieniniame pasaulyje įvairiose rinkose veikia nesuskaičiuojamas kiekis įmonių. Viena nuo kitos jos skiriasi dydžiu, veiklos pobūdžiu, parduodamų prekių ir teikiamų paslaugų kokybe, vartotojų poreikių patenkinimo lygiu ir pan. Bet kuris verslas prieš pradėdamas veikti turi būti kruopščiai suprojektuotas. Projektavimo metu nusprendžiama, ką įmonė gamins, kokią rinkos dalį užims, sudaromi marketingo ir gamybos planai ir t.t. kiekvienas būsimo verslo momentas turėtų būti kuo tiksliau apskaičiuotas, kad pradėjus veiklą būtų išvengta didesnių nuostolių. 1.1 Kas yra konkurencija?. 1.2 Kas yra konkurencinis pranašumas?. 1.3 Kaip pasiekti konkurencinį pranašumą?. 2. Velslo projektavimas. 2.1 Projekto samprata. 2.2 Verslo projektavimo aspektai. 3. Aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti, kad projektuojamas verslas būtų konkurencingas. LITERATŪRA. Verslo plano santrauka. Projekto istorija ir jo atsiradimo prielaidos. Rinkos analizė ir marketingo koncepcija. Medžiagos ir išlaidos. Projekto išdėstymo vieta. Technologijų parinkimas ir statybos projektavimas. Darbo ištekliai. Projekto įgyvendinimo planavimas ir biudžeto sudarymas. Finansinis projekto vertinimas.
Vardas: Vilma
Darbo pavadinimas: Konkurencingo verslo projektavimas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 23 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 18 kartų.
Archyvo dydis: 27 kB
Bylos pavadinimas: konkurencingo_verslo_projektavimas.zip
konkurencingo_verslo_projektavimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: vartotojų poreikių analizė, marketingo paslaugu analize, projekto išdėstymo vieta, finansinis planavimas, konkurencinis pranasumas, konkurencinis pranašumas, choqfjai konspektai referatas konkurencingo verslo projektavimas icsrt mnoj sgb iiabausg=afqjcnftyidr odu hpvfinbg_pegsig =kj c_l hkskuis qhooq, Biudzeto sudarymas, vartotoju poreikiu analize, paslaugu vertinimas, Projekto išdėstymo vieta, tp search,s cdiqfjab konspektai referatas konkurencingo verslo projektavimas tztpedg go gtqvscncausg=afqjcnftyidr odu hpvfinbg_pegsig =p zqsldqsa jzdsrxka, projektavimo verslas, statybos verslo projektavimas kursinis, verslo projektavimas kas tai, projektavimas verslas ir vadyba, projekto isdestymo vieta, verslo projektavimo rašto darbai, verslo projekto smaprata, imoniu veiklos planavimas, konkurencingo verslo projektavimas, projektavimas verslo.

Paieška


bottom