top


Konspektai.com > Vadyba > Įmonės valdymas UAB Pranciška
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įmonės valdymas UAB Pranciška. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 23 puslapiai, 38kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Savarankiškai rinkos sąlygomis veikianti pramonės įmonė yra pagrindinė nepriklausomos lietuvos ekonominė grandis. Dirbant rinkos ekonomikos sąlygomis, išsiplėtė ne tik įmonės juridinių bei organizacinių formų įvairovė, padidėjojų veiklos savarankiškumas, atsakomybė už veiklos rezultatus. Nepriklausomai nuo įmonės tipo, svarbiausias jos veiklos įvertinimo kriterijus yra efektyvumas. Nuostolingai arba nepakankamai pelningai dirbanti įmonė bankrutuoja ir padaro žalą ne tik jos savininkams, kolektyvui, bet ir visos tautos ūkiui, visuomenei. Įmonė gali būti gerai organizuota ir valdoma tik tada, kai jos darbuotojai, ypač valdymo personalas, yra gerai susipažinęs su vadybos teorija ir praktika, naujaisiai šios srities laimėjimais. Norint, kad įmonė gerai dirbtų, reikia ją įsivaizduoti kaip sistemą, susipažinti su jos vidiniais ir išoriniais ryšiais, pramonės įmonių klasifikavimu. Būtina nustatyti pagrindinius įmonės tikslus. Įmonės pristatymas. 1. darbo organizavimas. 1. 1. darbo organizavimo esmė, turinys ir uždaviniai. 1. 2. darbo organizavimo esmė. 1. 3. darbo organizavimo ryšys su technika, technologija, gamybos organizavimu ir ergonomika. 1.4. darbo pasidalijimas, kooperavimas ir personalo paskirstymas. 1.5. darbo metodai. 1.6. darbo vietų organizavimas. 1.7 ab „precizika” reikalavimai darbuotojams. Išvada apie darbo organizavimą. 2. darbo normavimas. 2. 1. darbo normos ir jų funkcijos. 2. 2. darbo laiko sąnaudų klasifikavimas ir darbo laiko norma. 2.3.bendrovės darbuotojų paros darbo ir poilsio laikas. 2.4.bendrovės darbuotojų savaitės darbo ir poilsio laikas. Išvada apie darbo normavimą. 3.1.darbo apmokėjimo formos ab „precizika“. 3.2 laikinė darbo apmokėjimo forma. 3.3 vienetinė darbo apmokėjimo forma. 3.4 darbuotojų premijavimas. 3.5 darbuotojų motyvavimas. Išvada apie darbo įvertinimą ir atlyginimą. Literatūra.
Vardas: mantas
Darbo pavadinimas: Įmonės valdymas UAB Pranciška
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 23 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 17 kartų.
Archyvo dydis: 38 kB
Bylos pavadinimas: imones_valdymas_uab_pranciska.zip
imones_valdymas_uab_pranciska.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbo laikas, darbuotoju motyvavimas, ergo praktika, gamybos technologija ir organizavimas, etine atsakomybe, valdymo organizavimas, imoniu atsakomybe, poilsio organizavimo praktika, imones personalas, imones pristatymas, Personalas, įmonės veiklos pristatymas, personalo veiklos efektyvumas, personalo vadybos funkcijos, lietuvos pramone, imones veiklos efektyvumas, gamybos organizavimas technologija, imones personalo valdymo sistema, įmonės valdymas, darbuotoju efektyvumas imoneje, įmonės pristatymas kursiniai, ekonomikos uzdaviniai, cfaqfjag konspektai referatas imones valdymas uab pranciska k hct bbontr qthtzhzdwusg=afqjcnfsn ttycsh ps yrofpnfvypgovgsig =fllcmj bksbr ud jjehbq, uab imones valdymas, tp search, gamybos technologija organizavimas, pramonės įmonių vadyba, personalo motyvavimas, statybu firmos pristatymas, darbo organizavimas ir imone veiklos efektyvumas.

Paieška


bottom