top


Konspektai.com > Vadyba > Apskaitos duomenų parengimas pelno (nuostolio) ataskaitai sudaryti
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Apskaitos duomenų parengimas pelno (nuostolio) ataskaitai sudaryti. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 20 puslapių, 57kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Teorinė dalis. Finansinės ataskaitos. jų apibūdinimas ir reikšmė. Finansinių ataskaitų rengimo ir pateikimo tvarka. Pelno (nuostolio) ataskaita ir jos formos. Pelno (nuostolio) ataskaitos duomenų skirstymas. -iasis verslo apskaitos standartas „pelno (nuostolio) ataskaita“. Pelno (nuostolio) ataskaitos sudėtis. duomenų pateikimas. Pelno ( nuostolio ) ataskaitos rodiklių paaiškinimai. Pelno (nuostolio) analizės rūšys. Praktinė dalis. Uab „robiga“ istorija ir veikla. Duomenų registravimas bei pelno (nuostolio) ataskaitos sudarymas uab „robiga“. Pelno (nuostolio) ataskaitos pateikimas uab „robiga“. Pelno (nuostolio) ataskaitos analizė. Išvados. Literatūros šaltiniai. Perėjimo į rinkos ekonomiką laikotarpiu vis didėja finansų vaidmuo. Kruopščiai savo pajamas ir išlaidas skaičiuoja verslininkai, akcininkai, kreditoriai, investuotojai, konkurentai, valstybės, regionai, taip pat ir kiekviena šeima. Todėl kiekvienas iš jų turi bent bendrais bruožais suvokti finansinę informaciją ir mokėti ją analizuoti. Tačiau verslininkui, ypač ambicingam, to nepakanka. Ji arba jis nuolat siekia, kad jų firma patektų į ekonomiškai kylančių firmų gretas. Patirtis rodo, kad tai pasiekiama tik didelių pastangų dėka, įsisavinus šiuolaikinius verslo organizavimo ir vadybos, apskaitos ir palyginamosios analizės pagrindus. Mano darbo tema – “Apskaitos duomenų parengimas pelno (nuostolio) ataskaitai sudaryti ir jos informacijos naudojimas vadyboje UAB “Robiga” įmonės pavyzdžiu”. Šio darbo tikslas - ištirti įmonės pelno (nuostolio) ataskaitą, apibūdinti įmonės statusą, veiklos pobūdį ir svarbesnius ekonominius rodiklius, išnagrinėti kaip vykdomi aprašomos temos teoriniai ir kiti reikalavimai praktikoje, nurodyti pastebėtus nukrypimus ir siūlyti būdus padėčiai gerinti taip pat padaryti išvadas apie kursinio projekto rengimo naudą vadybininko specialybei.
Vardas: Asta
Darbo pavadinimas: Apskaitos duomenų parengimas pelno (nuostolio) ataskaitai sudaryti
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 20 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 19 kartų.
Archyvo dydis: 57 kB
Bylos pavadinimas: pelno_nuostolio_ataskaitai_sudaryti_informacijos_naudojimas_vadyboje.zip
pelno_nuostolio_ataskaitai_sudaryti_informacijos_naudojimas_vadyboje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: gis ataskaita, finansine ataskaita, darbo rinkos analize, imones finansine analize, uab registravimas, verslo analize, darbo rinkos, finansiniu ataskaitu reiksme, imones apibudinimas, Verslo idėja, uab finansine analize, finansine analize, uab imones veiklos analize, teo imones analize, imones analize, uab praktine ataskaita, projekto analize, imones veikla, teo imones veiklos analize, kaip sudaryti pelno nuostolio ataskaita, verslo idėja, verslo ekonomika, pelno nuostolio ataskaitos analize, informacijos reikšmė vadyboje, pelno ataskaita, ataskaitų analizė, finansiniu ataskaitu analize, finansines ataskaitos, imones veiklos analize, kaip sudaroma uab pelno nuostolių ataskaita.

Paieška


bottom