top


Konspektai.com > Vadyba > Naujovės įmonės veikloje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Naujovės įmonės veikloje. Referatas

(Vadyba. Referatas, 3 puslapiai, 11kB)
Darbe esantys žodžiai: Naujovės įmonės veikloje. Pokyčiai rinkoje verčia verslininkus domėtis naujovėmis, įgyti tarptautinių ryšių palaikymo patirties, neatidėliojant spręsti produkcijos ir aptarnavimo kokybės klausimus. Svarbiausia – neatsilikti, tobulėti tiek vadovui, specialistui, tiek visai įmonei ieškoti būdų, kaip tai daryti. Smulkiojo verslo plėtra ir konkurencinio pajėgumo stiprinimas yra gana sudėtingos ir lėtai bei sunkiai sprendžiamos problemos. Rinka teigiamai reaguoja, nesvarbu, kokio dydžio įmonė. Racionalus prekių ir paslaugų pasirinkimas, veiksminga kainų ir pardavimo rėmimo politika lemia smulkiojo verslo sėkmę. Rinkos ekonomika Lietuvoje dar veikia nepakankamai: stringa bankroto bei konkurencijos, drauge ir efektyvaus išteklių naudojimo mechanizmas. Jei nebus sukurta darni kompleksiška smulkiojo verslo plėtros ir skatinimo sistema, tai verslininkai, užuot rūpinęsi verslu, visas pastangas sutelks į lengvatų, išimčių, paramos fondų ir kitų išimtinių teisių reikalavimą. Literatūra.
Vardas: laura
Darbo pavadinimas: Naujovės įmonės veikloje
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 3 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 11 kB
Bylos pavadinimas: naujoves_imones_veikloje_inovacijos.zip
naujoves_imones_veikloje_inovacijos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: bankroto teis, įmonės ekonomika, ikt pletros, rinkos pokyciai, verslo problemos lietuvoje, rėmimo politika, verslo ekonomika, naujoves imoneje, tarptautiniu verslu, vadybos naujovės, imones pletra, rinkos pletra bakalauras, referatas apie naujove, naujove referatas, naujoves vadyboje, verslo pletra, plėtra, darni pletra, verslo imone, aptarnavimo kokybe, rinkos pletra, imone.

Paieška


bottom