top


Konspektai.com > Vadyba > Rišys tarp kokybės ir paklausos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Rišys tarp kokybės ir paklausos. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 20 puslapių, 49kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Kokybės samprata. Trumpas įmonės pristatymas. Įmonės požiūris į kokybę. Paklausa. Ryšys tarp kokybės ir paklausos „Čili Kaime“. Kas mažina paklausą? Išvados. Literatūra. KOKYBĖS SAMPRATA. Šiandien manoma, kad vienas svarbiausių momentų, skatinančių įmones konkuruoti, taip pat išsilaikyti arba užkariauti rinką, yra parduodamų prekių ar teikiamų paslaugų kokybė. Vadinasi, į prekių ar paslaugų kokybę visose įmonėse turi būti kreipiamas didžiulis dėmesys. Be to kokybė formuoja įmonės įvaizdį, daro tiesioginę įtaką veiklos produktyvumui, pelno augimui, vartotojo pasitenkinimui. Kokybės valdymo sistema leidžia. Gerinti planavimą, subagentų ir tiekėjų kontrolę, personalo drausmę. Plėsti paslaugų rinką ir klientų ratą. Gerinti firmos įvaizdį ir rinkodaros privalumus. Mažinti broko nuostolius, valdymo sąnaudas, darbų dubliavimą ir klientų skundus. Kontaktuojantis su klientais personalas teikia paslaugas klientams, o likusi organizacijos dalis - klientams nematoma(technologinė, fizinė, vadovavimo) tik remia, stimuliuoja kontaktuojančio su klientais personalo veiklą.Uždaroji akcinė bendrovė “ČILIJA” yra visuomeninio maitinimo įmonė, jungianti penkiolika. picerijų “ČILI PICA”, keturis “ČILI KAIMAS” restoranus, du “ČILI KINIJA” restoranus, dvi. "ČILI EXPRESS" užkandines, dvi "Čili Kava" kavines, tris “ČILI BISTRO” ir “PLENTO. BARĄ”. Įmonei taip pat priklauso keturios “ČILI PICA” picerijos Rygoje bei dvi frančizės. pagrindu veikiančios picerijos Liepojoje.
Vardas: andrius
Darbo pavadinimas: Rišys tarp kokybės ir paklausos
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 20 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 7 kartus.
Archyvo dydis: 49 kB
Bylos pavadinimas: rysys_tarp_kokybes_ir_paklausos.zip
rysys_tarp_kokybes_ir_paklausos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: įmonės veiklos pristatymas, paklausos samprata, kokybes kontrole, cili pica imones veiklos rodikliai, uab cili pica valdymo struktura, francizes sistema, restoranu rinka, maitinimo rinka,s cggqfjag konspektai referatas risys tarp kokybes ir paklausos mccpt ddeqk gsq fsscqusg=afqjcng e kfiedbly osijbanuocuor qsig =zx gpicmezsgwog e w, kavine maitinimo paslauga, tps, pelno nuostoliu, cili struktura, uab cili pica kokybes valdymo standartai, cili pica darbai kursiniai, imones pristatymas, maitinimo imones, tp search, cili picos prekiu paklausa, referatas apie cili pica, čili pica įmonės analizė, francize, cilija paslaugos ivaizdis, struktura cili pica imoneje, cili pica valdymo struktura, cili kaimas, franšizė baras, veiklos produktyvumo valdymas darbas ktu, cili picos veiklos ekonomine analize, cili picos ekonomine analize, picerijos valdymo struktura, produktyvumas ir kokybė, santrauka apie kokybes valdyma, veiklos produktyvumo valdymo kursinis, paslaugu kokybe cilija, kokybes vadybos principai restoranuose, frančizė kursinis.

Paieška


bottom