top


Konspektai.com > Vadyba > Reklama ir jos ypatumai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Reklama ir jos ypatumai. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 32 puslapiai, 36kB)
Darbe esantys žodžiai: Turinys. Turinys.ivadas.Reklamos esme. Reklamos praeitis ir šiolaikines reklamos formavimas. Reklamos esme ir vaidmuo. Reklamos kaip proceso sudetis. Reklamos funkcijos. Reklamos tikslu formulavimas.Reklamos ypatumai. Reklamos biudžetas. Reklamos priemoniu parinkimas. Reklamos priemones. Spaudos reklama. Spausdintos reklamos priemones. Radijo reklama. Televizijos reklama. Kino reklama. Pašto reklama. Vitrinu reklama. Lauko (išorine) reklama. Reklama ant transporto priemoniu. ipakavimo reklama. Prekinis ženklas.Foto reklama. šviesos reklama. Demonstracine reklama. Reklaminiai suvenyrai.Išvados. Literaturos sarašas. šio šimtmecio pradžoje beveik visu Europos ir Amerikos firmu pagrindas buvo gamybos specialistai. Gamybos žynovai ir specialistai buvo svarbiausi žmones. Jie planavo visa firmos strategija ir taktika. Firmu pajegumas ir gamybos apimtis augo. 1929 metais susidare tokia situacija, kai prekiu pasiula pralenke paklausa. Kilo ekonomine krize, ir firmoms sunkiau sekesi parduoti savo produkcija. Todel išaugo paklausa butent tokiems žmonems, kurie žinojo, kaip preke pateikti klientui, išskirdami jos privalumus. Butent tada reklama igijo savo dabartine reikšme. Laikotarpis nuo Didžiosios depresijos iki maždaug 1960-uju metu vadinamas "pardaveju era". Sekancoje po jos "vartotojo eroje" reklamos reikšme dar labiau išaugo, nes vartotojas tapo dar išrankesniu. Atsirado daug istatymu, ginanciu ir apsaugojanciu ju teises. Taip pat atsirado istatymu, ribojanciu reklama. Reklama išejo iš laukinio kapitalizmo epochos ir tapo labiau civilizuota. Lietuvoje reklamai teko praeiti tokia pat evoliucija kaip ir Vakaruose bet per žymiai trumpesni laika, nes ji jau remdavosi Vakaru patirtimi. Galima pasakyti, kad mes jau gyvenome "vartotoju eroje". Atsirado daug reklamos agenturu, laikrašciuose ir žurnaluose skiriama daug vietos reklamai, nes tai tapo pagrindiniu ju pragyvenimo šaltiniu. Tokia pat situacija susikloste ir Lietuvos televizijoje. Firmoms, tam kad surasti savo rinka tarp vartotoju teko reklamuotis. Iš pradžiu tai buvo labai panašu i reklama, kuria Vakarai turejo 30-40 metais. Turejo cia itaka ir atitinkamas technikos lygis. Didejant su laiku investicijoms i Lietuvos rinka, tobulejo ir reklamos šaka. Lietuvoje padaryta reklama vis mažiau skyriasi nuo kitu savo kokybe ir profesianalumu, nes prie darbo atsisedo jau patirusieji specialistai.
Vardas: Aleksėjus
Darbo pavadinimas: Reklama ir jos ypatumai
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 32 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 36 kB
Bylos pavadinimas: reklama_ir_jos_ypatumai_kursinis_darbas.zip
reklama_ir_jos_ypatumai_kursinis_darbas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: suvenyrai, televizijos radijo reklamos reikšmė, įpakavimo įtaka, reklamos įtaka, televizijos radijo reklamos reikšme, darbo rinka jos ypatumai lietuvoje, reklamos esmė, vitrinu reklamos ypatumai, REKLAMOS ITAKA, reklamos esme,s ckobebywcq konspektai referatas reklama ir jos ypatumai ov gt tvh pf qtmnbdoagusg=afqjcnghrozjx kegyixc e_ ptvqsig =tz_llksahkku zvidxqdew, reklamos priemonių parinkimas,s ccwqfjaboao konspektai referatas reklama ir jos ypatumai e ft qon ed gsh_yj bwusg=afqjcnghrozjx kegyixc e_ ptvqsig =imvs vfoojavoo iisup a, demonstracines reklamos rinka, reklamos rinka kursinis, reklamos reiksme ir ypatumai, reklama televizijoje ypatumai, demonstracine reklama, spausdintos reklamos rinka kursinis, tp search, reklamos priemoniu parinkimas, televizijos reklamos reikšmę, reklama jos ypatumai, spausdintos reklamos svarba, tv reklamos ypatumai, spaudos reklamos kursiniai, spausdintos reklamos rinka.

Paieška


bottom