top


Konspektai.com > Vadyba > IĮ Gudienos technika marketingo strategija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

IĮ Gudienos technika marketingo strategija. Referatas

(Vadyba. Referatas, 13 puslapių, 392kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Įmonės pristatymas (įmonės charakteristika). „gudienos technika“ situacijos analizė. Ssgg (swot) analizė. Pest analizė. Bostono matrica. Marketingo strategija. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra. Šiuolaikinis verslas atsidūrė dinamiškoje aplinkoje, kurioje pokyčiai yra pastovus reiškinys. To pasekoje įmonėms atsirado būtinybė nustatyti savo tikslus bei planus jiems pasiekti. Tai kiekvienoje organizacijoje tapo pagrindiniu tikslu ir besitęsiančiu procesu. Marketingo planavimas – tai orientacija į ateitį. Planas padeda numatyti ateitį ir priimti gerai apgalvotus sprendimus, nes jį rengiant apgalvojamos visos alternatyvos, su kuriomis gali tekti susidurti. Marketingo planavimas apima marketingų tikslų ir pačių tinkamiausių strategijų šiems tikslams pasiekti numatymą. Taigi, bendriausias strateginis planas apima visą įmonės veiklą ir numato pagrindinius jos tikslus. Šiame darbe analizuosime IĮ „Gudienos technika“ marketingo strategiją bei pasiūlysime įmonės efektyvios veiklos ir plėtros sprendimus. Darbo tikslas: išanalizuoti IĮ. „Gudienos technika“ marketingo strategiją, atrasti stipriasias jos puses, bei pateikti siūlymus ateičiai.
Vardas: Liepa
Darbo pavadinimas: IĮ Gudienos technika marketingo strategija
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 13 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 392 kB
Bylos pavadinimas: gudienos_technika.zip
gudienos_technika.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imones pristatymas swot analizė, swot pest analize, įmonės veiklos pristatymas, imones swot analize, pest analize, strateginis marketingo planas, marketingo strategija, imones veiklos strateginis planavimas, imones veiklos planavimas, imones situacijos analize, imones marketingo planas, swot analize.

Paieška


bottom