top


Konspektai.com > Vadyba > Teoriniai įmonių funkcionalumo pagrindai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Teoriniai įmonių funkcionalumo pagrindai. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 26 puslapiai, 81kB)
Darbe esantys žodžiai: Sandorių kaštai. It santykis su sandorių kaštais. Sandorių kaštų vaidmuo jungtinėse amerikos valstijose. Sandorių kaštų sumažinimo pavyzdys. Suvaržytas racionalumas. Suvaržyto racionalumo iškilimas. Šiuolaikinės firmos teorija. Šiuolaikinės firmos tikslas. Išvados. Sąvokų reikšmės. Literatūros sąrašas. Kalbant apie teorinius įmonių funkcionalumo pagrindus, būtinai reikia paminėti santykinai naujas sąvokas ekonomikos teorijoje, t.y. 1) Sandorių kaštai. 2) Suvaržytas racionalumas. 3) Šiuolaikinės firmos teorija. Šios trys pakankamai naujos sąvokos ekonomikoje (sandorių kaštai, suvaržytas racionalumas ir šiuolaikinė firmos teorija) yra mano kursinio projekto tyrimo objektas. Tai neoklasikinės ekonomikos teorijos, kurios prieštarauja klasikinei ekonomikos sampratai. Šių teorijų atsiradimas privertė iš naujo peržiūrėti klasikines ekonomikos teorijas ir jas papildyti šiomis naujomis idėjomis. Sandorių kaštai yra kaštai, atsirandantys vykdant ekonomikos mainus. Pasirenkant, organizuojant, derantis ir įsitraukiant net į pačius paprasčiausius kontraktus, reikalingas ne mažas kiekis pastangų. Kaštai susiėję su šiomis pastangomis ir yra vadinamos sandorių kaštais, ir paprastai yra nepriklausomi nuo įgytos prekės ar paslaugos kainos [1]. Terminas “ribotas racionalumas” naudojamas nustatyti racionalų pasirinkimą, įvertinant žinių ir gebėjimų pažintinius apribojimus. Suvaržytas racionalumas yra pagrindinė elgesio ekonomikos tema. Jis yra susiėjęs su būdais, kuriais pats sprendimo procesas įtakoja sprendimus. Suvaržyto racionalumo teorija susilpnina vieną ar net daugiau tikėtino naudingumo teorijos prielaidų[5]. Šiuolaikinės firmos teorija yra kompanijų elgesio analizė, kuri ištiria indėlius, gamybos metodus, produkciją ir kainas. Tradicinė teorija mano, kad pelno maksimizavimas yra firmos tikslas. Dabartinės analizės teigia, kad pardavimų maksimizavimas arba rinkos dalis, sujungus su patenkinamu pelnu, gali būti pagrindinis didelės industrinės korporacijos tikslas [11]. Savo kursiniame projekte išnagrinėjau teorinius įmonių funkcionalumo pagrindus modernioje ekonomikoje, t.y. išnagrinėjau sandorių kaštus, suvaržytą racionalumą ir šiuolaikinės firmos teoriją. Pateikiau pagrindines šių naujų idėjų savybes, bruožus, kad būtų aiškiau suvokiama jų svarba įmonių funkcionalumui. Pateikiau po kelis šių trijų sąvokų (sandorių kaštų, suvaržyto racionalumo ir šiuolaikinės firmos teorijos) apibrėžimus, nes skirtinguose literatūros šaltiniuose šie apibrėžimai skiriasi. Be to, mano manymu, taip bus lengviau suprasti pagrindines šių sąvokų idėjas, bruožus, suprasti jų esmę.
Vardas: Agnė
Darbo pavadinimas: Teoriniai įmonių funkcionalumo pagrindai
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 26 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 81 kB
Bylos pavadinimas: teoriniai_imoniu_funkcionalumo_pagrindai.zip
teoriniai_imoniu_funkcionalumo_pagrindai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: sandoriu kaštai, ekonomikos esė, šiuolaikinė ekonomikos teorija jos tyrimo objekta, šiuolaikinė ekonomikos teorija jos objektas, siuolaikine firmos teorija, slaugos teorija, teoriniai įmonių funkcionalumo pagrindai, sandorio kastai tai, klasikinė ir neoklasikinė teorija, siuolaikines firmos teorija,s cfoqfjag konspektai referatas teoriniai imoniu funkcionalumo pagrindai rxa jcubottftciusg=afqjcnhuq lpfzcyi z vla_ jgfoozqsig =zzbavqbjg _yc_ eyzyclw, firmos pelno maksimizavimas, vadybos apibrežimai, sandoriu kastai kas tai, sandorio kaštai, sandoriu kastai ir ribotas racionalumas, Teoriniai įmonių funkcionalumo pagrindai, sandorių kaštai, tp search, firmos ekonomikos pagrindai, suvarzytas racionalumas, funkcionalus reiksme, suvaržytas racionalumas, tikėtino naudingumo teorija, tiketino naudingumo teorija finansu, sandoriu kastu teorija, sandorių kaštų teorija, klasikine teorija ir neoklasikine teorija, neo klasikines ekonomikos teorija, suvarzyto racionalumo prasme, sandoriu kastai tai yra.

Paieška


bottom