top


Konspektai.com > Informatika > Koncepcinio ir fizinio modelio kūrimas Sporto Klubo Kompleksas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Koncepcinio ir fizinio modelio kūrimas Sporto Klubo Kompleksas. Kursinis

(Informatika. Kursinis, 35 puslapiai, 73kB)
Darbe esantys žodžiai: Koncepcinio ir fizinio modelio kūrimas. Anotacija. Įvadas. Projekto pavadinimas. Dalykinės srities aprašymas. Pagrindinė dalis. Koncepcinis modelis. Domenų sarašas. Duomenų įrašų sąrašas. Esybių sąrašas. Ryšių sąrašas. Esybių aprašymas. Ryšių aprašymas. Fizinis modelis. Domenų sąrašas. Nuorodų sąrašas. Stulpelių sąrašas. Lentelių sąrašas. Šios duomenų bazės „Sporto Klubo Kompleksas“ aprašą sudaro koncepcinis ir fizinis modelis bei šių modelių aprašai. Modeliai sukurti naudojant struktūrinę metodiką. Duomenų bazės „Sporto Klubo Kompleksas“, sutrumpintas pavadinimas yra “SKK”. Šis sporto klubo kompleksas yra reikalingas tam, kad atėjęs žmogus galėtų turiningai praleisti laisvalaikį tiek sporto ar aerobikos salėje, tiek baseine. Sporto klube yra baseinas, aerobikos, treniruoklių, bokso, stalo teniso salės. SKK yra dviejų aukštų pastatas, todėl vienos salės yra pirmame aukšte, o kitos antrame. Kiekvienam sportininkui yra išduodama abonemento kortelė, kurią turi kiekvieną kartą pateikti budinčiam asmeniui prieš įeinant į SKK. Taip yra užfiksuojamas laikas, kada sportininkas atėjo į SKK, o išeinant ši kortelė yra atiduodama atgal ir užfiksuojamas išėjimo laikas. Stebėti besilankančių žmonių lankomumą (trukmę, sales, treniruotes). 2) Palengvinti asmeninio trenerio registraciją asmeninėms treniruotėms (galima pažiūrėti kada treneris laisvas, kada užimtas, jei užimtas, tai kur jis treniruos ir ką treniruos). 3) Kaupti informaciją apie sportininkus, trenerius, sales.
Vardas: Audrius
Darbo pavadinimas: Koncepcinio ir fizinio modelio kūrimas Sporto Klubo Kompleksas
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 35 [?]
Kursinio dalykas: Informatikos kursinis
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 73 kB
Bylos pavadinimas: koncepcinio_ir_fizinio_modelio_kurimas_sporto_klubo_kompleksas.zip
koncepcinio_ir_fizinio_modelio_kurimas_sporto_klubo_kompleksas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: esybių aprašymas, fizinis er modelis, tp search, Esybių aprašymas,s ce qfjaa konspektai referatas koncepcinio ir fizinio modelio kurimas sporto klubo kompleksas eft fvjpt qshsdgadwusg=afqjcngu txvdpyhfuh xfiqqg kcxsowsig =yefd e fxmwgs au a, modelio kurimas aprasymas,s cduqfjac konspektai referatas koncepcinio ir fizinio modelio kurimas sporto klubo kompleksas e vkfeuo gs ufnfdgusg=afqjcngu txvdpyhfuh xfiqqg kcxsowsig = fybfqidc tlh erwvn ug, koncepcinio modelio pavyzdys, sporto klubo koncepcinis modelis, sporto klubo kurimas, duomenu bazes fizinis modelis, koncepcinio modelio aprasymas, fizinis duomenu baziu modelis, duomenu bazes sporto klubas, tp, koncepcinis duomenų bazės modelis, sporto klubo duomenų baze, sporto klubas duomenu baze, duomenu bazes koncepcinis modelis, sporto klubo duomenu bazes modelis.

Paieška


bottom