top


Konspektai.com > Ekonomika > AB Kalnapilis 1998-2001 ataskaitų analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

AB Kalnapilis 1998-2001 ataskaitų analizė. Kursinis

(Ekonomika. Kursinis, 26 puslapiai, 517kB)
Darbe esantys žodžiai: Įmonių finansinės ir ekonominės veiklos vertinimo principai. AB Kalnapilis finansinės būklės analizė 1998 – 2001m. 1998-2001 metų vertikalioji balanso analizė. 1998-2001 metų horizontalioji balanso analizė. 1998-2001metų vertikalioji pelno(nuostolio) ataskaitos analizė. 1998-2001metų horizontalioji pelno(nuostolio) ataskaitos analizė. Įmonės santykinių finansinių rodiklių analizė. Pelningumo (rentabilumo) rodikliai. Finansinio statuso rodikliai. Finansinio valdymo rodiklių analizė. Išteklių valdymo rodiklių analizė. Išvados. Literatūra. Priedai. Norint sėkmingai konkuruoti arba bendradarbiauti su užsienio įmonėmis būtina sugebėti tiksliai ir teisingai įvertinti tų šalių įmonių rezultatus ir potencialą, o taip pat geriau suvokti savo įmonės dabartinę būklę ir perspektyvas. Šiuo atveju padeda finansų analizės supratimas bei teisingas jos teikiamos informacijos suvokimas ir interpretavimas. Finansinės ataskaitos yra svarbiausias įmonės valdymo instrumentas, kuriuo turi puikiai mokėti groti visi įmonės vadovai ir daugelis jos darbuotojų. Finansinės ataskaitos – tai apskaitos duomenų apie įmonės ūkinę finansinę veiklą periodinis apibendrinimas ir susisteminimas tam tikru būdu, siekiant patenkinti vartotojų poreikius. Dažniausiai sudaromos ketvirčio ir metinės finansinės ataskaitos. Iš finansinių ataskaitų rodiklių verslo žmogus lengvai sužinos, koks yra jo ar kitos konkurencingos įmonės pelningumas, mokumas, veiklos efektyvumas. Tinkamai naudojantis finansinių ataskaitų duomenimis, galima padaryti objektyvias išvadas, priimti optimalius sprendimus, prognozuoti veiklos perspektyvas. Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1993 m. spalio 27 d. nutarimu patvirtinta tokia metinė finansinės atskaitomybės sudėtis. 1. Balansas. 2. Pelno (nuostolio) ataskaita. 3. Pelno ( nuostolio) paskirstymo ataskaita. 4. Pinigų srautų ataskaita. 5. Paaiškinamasis raštas. Atlikus finansinių ataskaitų analizę ir apskaičiavus santykinius rodiklius galime padaryti tokias išvadas. Įmonėje AB „Kalnapilis“ laikotarpiu 1998-2001m. mažėja grynojo pelno labai sparčiai. Vidutiniškai 2,5 karto per metus ir 2001m įmonei buvo nuostolingi. Jas įmonė patyrė 592.602Lt nuostolio. Nuostolius įmonė patyrė ne tik dėl pardavimų sumažėjimo, bet ir dėl finansinės ir investicinės veiklos, kuri įmonei per visą analizuojamą laikotarpį nuostolinga.
Vardas: Evaldas
Darbo pavadinimas: AB Kalnapilis 1998-2001 ataskaitų analizė
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 26 [?]
Kursinio dalykas: Ekonomikos kursinis
Parsisiųsta: 98 kartus.
Archyvo dydis: 517 kB
Bylos pavadinimas: kursinis_kalnapilio_ataskaitu_analize.zip
kursinis_kalnapilio_ataskaitu_analize.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

8
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imones finansiniu santykiniu rodikliu analize, veiklos ekonomine analize, aiskinamasis rastas, horizontali analize, imones ekonomine analize, santykinių rodiklių analizė, horizontalioji vertikalioji analize, imones finansu analize, imones pardavimu analize, analize imones, imones veiklos analize, įmonės balanso horizontali analizė, horizontali balanso analize, įmonės balanso vertikali horizontali analizė, pelno nuostolio ataskaitos analize, imones finansine analize, finansine veiklos analize, imones pelningumo rodikliu analize, pelningumo rodikliai, finansinių rodiklių analizė, pardavimu analize, finansines atskaitomybes analize, kalnapilio veiklos analize, finansine veikla, verslo analize, imones finansine ataskaita balansas, imones balanso ataskaitos analize, finansinė atskaitomybė imoneje, pinigu srautu analize, imones finansinių santykinių rodiklių analize, vertikalioji horizontalioji analize, imones veikla, imones pelningumo analize.

Paieška


bottom