top


Konspektai.com > Statyba > Pamatų įrengimo tehnologinė kortelė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Pamatų įrengimo tehnologinė kortelė. Referatas

(Statyba. Referatas, 11 puslapių, 84kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Pamatų įrengimo technologija. Pasluoksnio įrengimas. Klojinių montavimas. Armatūros montavimas. Betonavimas. Pamatų apšiltinimas. Kokybės kontrolė. Nurodymai darbų saugai. Literatūros sąrašas. Technologinė kortelė yra vienas iš privalomųjų statybos darbų techninių dokumentų. Joje aprašoma pagrindinių ir pagalbinių statybos darbų technologija, įrenginiai, rėžimai, darbo laiko normatyvai, nurodoma reikalinga darbuotojų kvalifikacija, kokybės kontrolės metodai ir būdai, darbuotojų saugos ir sveikatos priemonės. Technologinės kortelės sudaromos statybos darbų technologijos projekto rengimo metu arba kaip atskiras dokumentas darbams, kuriems statybos darbų technologijos projektas yra neprivalomas. Technologinėse kortelėse pateiktų sprendinių ir reikalavimų laikymasis statinio statybos metu užtikrina darbų kokybę, jų atitiktį projektui ir norminių dokumentų reikalavimams, darbuotojų saugą ir sveikatą. Kursinio darbo paskirtis: Kursinis darbas skirtas nagrinėti aktualias teorines, taikomojo pobūdžio ir praktines problemas pagal statybos technologijos programos reikalavimus. Kursinio darbo tikslas – pagal individualų projektą parengti vykdomų darbų technologinę kortelę. Kursinio darbo uždaviniai: • apskaičiuoti nagrinėjamo statybos proceso darbų apimtį, darbo sąnaudų, medžiagų ir mechanizmų poreikį; • parinkti mašinas, mechanizmus ir įrankius; • apskaičiuoti krano parametrus ir juos parinkti; • numatyti ir apskaičiuoti brigados, grandžių, darbininkų skaičių ir sudetį; • analizuoti, parinkti ir taikyti optimalius darbų vykdymo būdus bei technologijas; • taikyti saugius darbo metodus; • parengti nagrinėjamo statybos proceso technologinę darbų vykdymo kortelę, įvertinant darbų kokybės kontrolės ir darbo saugos reikalavimus.
Vardas: Vytautas
Darbo pavadinimas: Pamatų įrengimo tehnologinė kortelė
Kategorija: Statyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Statybos referatas
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 84 kB
Bylos pavadinimas: pamatu_irengimo_tehnologine.zip
pamatu_irengimo_tehnologine.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: pamatų, technologines korteles, statybos technologinė kortelė, statybos darbu technologinė kortelė, pamatu technologine kortele, betonavimas, statybos technologine kortele, darbu technologinė kortelė.

Paieška


bottom