top


Konspektai.com > Vadyba > Įmonės investicinės politikos analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įmonės investicinės politikos analizė. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 30 puslapių, 198kB)
Darbe esantys žodžiai: Investicijų apibrėžimas ir jų ekonominė esmė. Investicijų rūšys ir klasifikacija. Įmonės investicinė politika. Investicijų valdymo ypatumai. Investicijų formos. Investicinių projektų rūšys ir jiems keliami reikalavimai. Investicinių projektų finansavimas. Analizuojama situacija. BVP ir investicijos. Materialinių investicijų struktūra, jų kitimas. Mobilaus ryšio bendrovių Lietuvoje investavimas. Lietuvos įmonių investicijos kitose šalyse. Palankus Lietuvos įmonių investavimas į Ukrainą. Investicijų neapmokestinimo modelis. Investicijos vidaus rinkoje didina ūkį. Įmonių investicinės aplinkos įvertinimas.Sprendimai investuoti kapitalą – vieni svarbiausių sprendimų, priimamų visose ekonomikos srityse. Investicijos užima didelę nacionalinių išteklių dalį ir leidžia planuoti ateities veiksmus. Ir valstybinėje, ir privačioje įmonėje šių sprendimų priėmimas veikia įmonių išlikimą bei ateities gerovę. Sparčiai vystantis technologijoms ir stiprėjant konkurencijai, ūkio subjektai, siekdami išsilaikyti rinkoje, turi pasiryžti įgyvendinti ilgalaikes investicijas. Investicijų pobūdis priklauso nuo ūkio subjektų keliamų tikslų ir dažniausiai siejamas su gamyboje eksploatuojamų priemonių atnaujinimu, technologinių naujovių diegimu, siekiant mažinti išlaidas, didinti gamybos apimtis jau susiformavusioms ir naujoms rinkoms, naujo produkto kūrimui, gamybai bei realizavimui. IŠVADOS: Ilgalaikė ir efektyvi firmų veikla didele dalimi priklauso nuo investicinio aktyvumo lygio bei investicinės veiklos apimčių. Atskirų ūkio subjektų bei šalių ekonominė veikla žymia dalimi charakterizuojama vykdomų investicijų apimtimi ir formomis. Investicijos reikšmingos tuo, kad tai yra indėlis į šalies ekonomikos gerovę. Statant naujas gamyklas, investuojant į naują techniką ir naują produkciją, pramonei leidžiama pateikti daugiau tobulesnių prekių ir paslaugų vartotojams.
Vardas: Lina
Darbo pavadinimas: Įmonės investicinės politikos analizė
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 30 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 41 kartą.
Archyvo dydis: 198 kB
Bylos pavadinimas: imones_investicines_politikos_analize.zip
imones_investicines_politikos_analize.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

6
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ekonominė veikla, imones veiklos finansavimas, valdymo sprendimu priemimas, ukraina, ktu gamybos, ktu investicijos, investicijos lietuvoje, investavimas, investicijos imoneje, imoniu investiciju struktura, imones politikos analize, imones investicine analize, investiciniu projektu rusys, investicinės veiklos analizė, investiciju esme, įmonės investicinės politikos analizė, imones investiciju politika, investiciju rušys, imonės investicinė politika, analize imones, prekiu klasifikacija, investicine analize, projektų finansavimas, gamybos vertinimas, investicinės veiklos vertinimas, lietuvos pramone, investicija imoneje, imones ilgalaikes investicijos, imones investicine politika, imones veiklos pobudis.

Paieška


bottom