top


Konspektai.com > Vadyba > Įmonės įvaizdžio formavimo svarba rinkodaros sistemoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įmonės įvaizdžio formavimo svarba rinkodaros sistemoje. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 52 puslapiai, 104kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Įmonės įvaizdžio, kaip rinkodaros sistemos dalies, svarba siekiant ilgalaikės sėkmės. Įvaizdžio, identiteto, reputacijos sąvokų interpretacija ir tarpusavio priklausomybė. Įvaizdžio tipai. Įvaizdžio formavimo priemonės ir jų tarpusavio ryšys. Įmonės įvaizdžio kūrimo programa. Įvaizdžio formavimo programos įgyvendinimo organizavimas. Išvados ir rekomendacijos. Literatūra. Kiekviena šalis yra sukūrusi tam tikrą įvaizdį, kurio supratimas šalies viduje ir už jos ribų dažnai skiriasi. Tai yra beveik natūralu, žinant, kad šalies įvaizdis jos gyventojams yra stiprus piliečių socialinio, politinio ir kultūrinio tapatumo šaltinis. Įmonės įvaizdis skirtingai priimamas iš darbuotojo ir vartotojo pozicijų, t.y. Įmonės viduje ir išorėje. Tačiau teigiamu įvaizdžiu įmonės sukuria lojalių klientų ir darbuotojų būrį, didėja įmonės vertė. Plėtojant rinkos ekonomiką ir plečiantis marketingo veiklos sferai, keičiasi akcentai įprastiniuose įmonių santykiuose, atsiranda naujų prioritetų ir konkuravimo priemonių. Lietuvos įmonės pamažu ima suvokti, kad siekiant visuomenės pritarimo ir paramos reikia išskirti save iš daugybės į save panašių, nes kitaip įmonė sunkiai skinsis kelią šiuolaikinės konkurencijos sąlygomis. Įmonių vadovai supranta, kaip svarbu įmonės įvaizdį formuoti atsižvelgiant į visuomenės nuomonę, o ypač į santykius su darbuotojais, klientais, vietos gyventojais, partneriais, akcininkais, investuotojais ir kitais svarbiais visuomenės sluoksniais. Taigi, kas yra įvaizdis (angl. Image)? Išvertus iš anglų kalbos, šis žodis reiškia paveikslą, vaizdą, atspindį, vaizdinį, parodymą, panašumą, pavidalą. Tai visuma subjektyvių nuomonių (požiūrių) ir vaizdinių apie tam tikrą objektą, kitaip tariant, "vaizdas", kurį asmuo jau yra susidaręs. Jis ilgainiui keičiasi iš dalies sąmoningai, iš dalies nesąmoningai – tiek dėl savos, tiek dėl kitų patirties. Tačiau dažnai įmonių vadovai neatskiria įvaizdžio nuo identiteto, nežino, kokios yra įvaizdžio formavimo priemonės, kaip sudaromos įvaizdžio formavimo programos ir kada įmonei reikia susirūpinti savo įvaizdžiu. Pirmoje dalyje aprašyta įmonės įvaizdžio reikšmė ir įtaka įmonei bei jos marketingo sistemai, siekiant ilgalaikės sėkmės rinkoje. Atlikus šią analizę galima daryti šias išvadas. Dabartiniu metu kova rinkoje vyksta ne tarp prekių ar įmonių, o tarp prekes gaminančių įmonių įvaizdžių. Teigiamas įmonės įvaizdis padeda pritraukti ne tik naujus vartotojus, bet ir kvalifikuotus specialistus, investuotojus, atkreipia akcininkų, partnerių ir kitų svarbių visuomenės sluoksnių dėmesį, kurie užtikrina ilgalaikę sėkmę versle. Teigiamo įvaizdžio dėka įmonė užsitikrina lojalių vartotojų ratą, sudaro kliūtis konkurentams patekti į rinką ir didina savo vertę. Įmonės įvaizdis yra suvokiamos kokybės, vartotojų lojalumo, vartotojų pasitenkinimo ir vertės kintamasis. Įvaizdis pradedamas kurti nuo įmonės žinomumo rinkoje didinimo.
Vardas: Eglė
Darbo pavadinimas: Įmonės įvaizdžio formavimo svarba rinkodaros sistemoje
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 52 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 81 kartą.
Archyvo dydis: 104 kB
Bylos pavadinimas: imones_ivaizdzio_formavimo_svarba_rinkodaros_sistemoje.zip
imones_ivaizdzio_formavimo_svarba_rinkodaros_sistemoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

9
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: klientų analizė, ivaizdzio kurimo analize, politinio režimo samprata, rinkodaros tipai, vartotojo analize, lietuvos gyventojai, imones veiklos organizavimas, imones rinkodaros programa, imoniu ekonomika, konkurencijos analize, klientu tipai, imones veiklos analize, ivaizdzio svarba, anglu, imones vartotoju analize, diplominiai vadovavimo svarba formuojant imones ivaizdi, imones ivaizdis, esė įmonės įvaizdžio kūrimas, imones marketingo analize, įmonės reputacijos ir įvaizdžio kūrimo priemonės, santykių vertė versle, esė rinkodara įmonės įvaizdis, įmonės įvaizdžio formavimo reikšmė, imones ivaizdzio kurimas diplominis, imones ivaizdzio akcentai, darbuotojas tai imones ivaizdzio, organizacijos įvaizdžio tipai, organizacijos ivaizdzio tipai, imones ivaizdzio formavimo, imones ivaizdzio organizavimas, įvaizdžio kūrimo sistema, imones ivaizdžio analize.

Paieška


bottom