top


Konspektai.com > Matematika > Lito santykių su kitomis valiutomis tyrimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Lito santykių su kitomis valiutomis tyrimas. Kursinis

(Matematika. Kursinis, 24 puslapiai, 138kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Aprašomoji statistika. Indidualūs indeksai. Lito santykio su kitomis valiutomis. Prognozavimas. Lito santykio su kitomis valiutomis prognozavimas. Slenkančio vidurkio metodu. Lito santykio su kitomis valiutomis prognozavimas. Eksponentinio išlyginimo metodu. Lito santykio su kitomis valiutomis prognozavimas. Naudojant trendo modelius. Regresinė analizė. Lito santykio su kitomis valiutomis vienmatė. Regresinė analizė. Australijos dolerio santykio su litu priklausomybė. Nuo šveicarijos franko santykio su litu. Determinacijos koeficientas ir jo įvertinimas. Durbino-vatsono kriterijaus statistika. Šveicarijos franko santykio su litu priklausomybė. Nuo nyderlandų guldeno santykio su litu. Determinacijos koeficientas ir jo įvertinimas. Durbino-vatsono kriterijaus statistika. Nyderlandų guldeno santykio su litu priklausomybė. Nuo australijos dolerio santykio su litu. Determinacijos koeficientas ir jo įvertinimas. Durbino-vatsono kriterijaus statistika. Lito santykio su kitomis valiutomis dvimatė. Regresinė analizė. Determinacijos koeficientas ir jo įvertinimas. Multikolinearumas. Australijos dolerio santykio su litu prognozavimas. Panaudojant autoregresiją. Determinacijos koeficientas ir jo įvertinimas. Šalies ekonomikoje valiuta yra bene svarbiausias rodiklis. Šalies valiutos santykis su kitų šalių valiutomis parodo infliacijos lygį šalyje. Todėl yra svarbu tirti valiutos kursą. Šiame darbe bus analizuojami lito santykiai su australijos doleriu, šveicarijos franku ir nyderlandų guldenu nuo 1993 m. Birželio mėn. Iki 1997 m. Liepos mėn., bus nagrinėjamos jų priklausomybės nuo įvairių kintamųjų. Duomenys paimti iš www.lb.lt. Kursinio projekto uždaviniai. Pasirinktiems 3 ekonominiams rodikliams pateikti aprašomąją statistiką. Pasirinktiems 3 ekonominiams rodikliams pateikti grafinę analizę. Apskaičiuoti šių rodiklių individualius indeksus. Atlikti pasirinktų rodiklių prognozavimą, panaudojant slankųjį vidurkį, eksponentinį išlyginimą, trendo modelius. Atlikti rodiklių vienmatę ir daugiamatę regresinę analizę. Rodiklių prognozavimas panaudojant ar(p).
Vardas: Laura
Darbo pavadinimas: Lito santykių su kitomis valiutomis tyrimas
Kategorija: Matematika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 24 [?]
Kursinio dalykas: Matematikos kursinis
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 138 kB
Bylos pavadinimas: lito_santykiu_su_kitomis_valiutomis_tyrimas.zip
lito_santykiu_su_kitomis_valiutomis_tyrimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: aprasomoji analize, regresinė analizė, valiuta, statistika indeksai, daugiamate regresija, projekto analize, lito ir dolerio valiutos kursas analizė,s ce qfjaf konspektai referatas lito santykiu su kitomis valiutomis tyrimas ukqht slaqg gt wotccausg=afqjcngvawwyl tpjkhrofdhday tn vwsig =ek hbztes h ol cg g, tps, lito ir franko kursas,s cemqfjac konspektai referatas lito santykiu su kitomis valiutomis tyrimas ygt kdjiem gs eygcausg=afqjcngvawwyl tpjkhrofdhday tn vwsig =gs k rlhekbpjt ijzw, determinacijos naudojimas ekonomikoj, slankiojo trendo vidurkio metodai konspektas, tp search, daugiamate regresine analize, guldeno ir dolerio santykis, santykis matematikoje, guldeno kursas litais, olandijos guldenu valiutos kursas, durbino vatsono statistika, prognozavimas su regresijos modeliu, durbino vatsono testas, olandijos guldeno kursas, regresine analize ir multikolinearumas.

Paieška


bottom