top


Konspektai.com > Vadyba > AB Anykščių Vynas istorinė apžvalga
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

AB Anykščių Vynas istorinė apžvalga. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 6 puslapiai, 43kB)
Darbe esantys žodžiai: Įsteigimas ir vystymas. Ab „anykščių vynas“ apdovanojimai. Pagrindiniai faktai. Išvados. Iš žemaitijos kilęs būsimasis verslininkas balys karazija vaisių ir uogų vynų technologija susidomėjo dar besimokydamas dotnuvos žemės ūkio akademijoje. Tuo metu vynas lietuvoje nebuvo gaminamas - jį importuodavo iš užsienio, tačiau dėl aukštų kainų gyventojai jo mažai pirkdavo. Nujausdamas verslo sėkmę diplomuotas trisdešimtmetis agronomas 1926 metais atvyko į anykščius. Iš valsčiaus valdybos gavęs leidimą, ėmėsi organizuoti vyno gamybą ir užraugė pirmuosius obuolių vyno litrus. Anykštėnams tai buvo neeilinis įvykis, tad pirmąjį vyną išragavo dar visai nesubrandintą! Netikėtas ir didelis pelnas paskatino b. Karaziją tuoj pat plėsti gamybą. B. Karazija siekė gaminti ne bet kokį raugalą, o gerą kokybišką vyną. Vyno butelis priklausomai nuo rūšies tuo metu kainavo 2-3 litus. Kelerius metus išlaikytas ir tinkamą skonį įgavęs vynas kainuodavo brangiau. Vaisiai ir uogos į gamyklą buvo priimami tik švieži, kur iš karto būdavo skubiai perdirbami. Už 50 kilogramų obuolių vyndarys mokėjo po vieną litą. Braškių priaugindavo puntuko kaimo rusai. Vyšnių atsivežti važiuodavo į žagarę, mėlynių vykdavo į labanorą, kur žmonės sutartu laiku sunešdavo uogas. Kad nepažeista žaliava kuo greičiau pasiektų gamyklą į sutartas vietas b. Karazija siųsdavo už 7 tūkst. Litų įsigytą aštuonių cilindrų 3 tonų talpos sunkvežimį "ford".
Vardas: Aurelijus
Darbo pavadinimas: AB Anykščių Vynas istorinė apžvalga
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 6 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 10 kartų.
Archyvo dydis: 43 kB
Bylos pavadinimas: ab_anyksciu_vynas_istorine_apzvalga.zip
ab_anyksciu_vynas_istorine_apzvalga.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: kaina, anyksciu vynas valdymo struktura,s ceuqfjab konspektai referatas ab anyksciu vynas istorine apzvalga iqkpt__ meim gs vkiubausg=afqjcnfipyxylywnbtvjfik wkqh wbxigsig =dgx cspsgr lprik mwug, ab anyksciu vynas technologijos, laba, anyksciu vyno valdybos struktura, steigimas, anyksciu vynas faktai, anykciu vynas planas, anyksciu vynas gamybine struktura, kursinis anyksciu vynas, anyksciu vyno kursinis darbas, etiketas, anyksciu vynas struktura, referatai anyksciu vynas, investicijos i vyna kursinis, pelnas, anyksciu vynas kursinis darbas, karazija ir vynas, referatas apie vyna, referatai apie vyna, verslo vieta, vyno gamyba kursinis, anyksciu vynas verslo planas, ktu, vynas referatas, kursinis anyksciai, anyksciu vynas vadyba, anykščių vynas technologijos, ab anyksciu vynas funkcijos, anyksciu vynas, lia lia, balys karazija, vadybos gamybos diplominis darbas.

Paieška


bottom