top


Konspektai.com > Aplinka > UAB Vienybė aplinkosauginės dalies analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

UAB Vienybė aplinkosauginės dalies analizė. Kursinis

(Aplinka. Kursinis, 63 puslapiai, 453kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Panašaus pobūdžio įmonių apžvalga lietuvoje ir pasaulyje. Gamtos išteklių naudojimo tendencijos. Naujų, mažiau teršiančių technologijų paieškos ir pasiekimai. Švarios gamybos ir subalansuotos plėtros vystymas. Įmonės ir jos veiklos aprašymas. Bendros žinios apie įmonę. Įmonės poveikis aplinkai (oro tarša, vandens tarša, fizinė tarša, atliekos, dirvožemio tarša. Įmonės įdiegtos aplinkos taršą mažinančios priemonės. Įmonės įdiegtos naujovės aplinkosaugos srityje. Pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria įmonė (ekonominės, vadybinės ir pan.) Aplinkosaugos srityje. Ekonominė dalis. Įmonės mokesčių už gamtos išteklius skaičiavimas. Įmonės mokesčių už taršą iš stacionarių šaltinių skaičiavimas. Įmonės mokesčių už taršą iš mobilių taršos šaltinių skaičiavimas. Įmonės mokesčių už pakuotes skaičiavimas. Įmonės mokesčių už apmokestinamuosius gaminius skaičiavimas. Aplinkosauginių mokesčių dalis įmonės mokesčių sistemoje. Vadybinė dalis. Įmonės aplinkosauginė strategija. Organizacinė pavaldumo schema įmonėje. Įmonės finansinių rodiklių ( pelno, balanso) skaičiavimai. Įmonėje įdiegti (diegiami) standartai. Išvados. Literatūra. Viena svarbiausių gyvybės atsiradimo ir vystymosi žemėje prielaidų — ją supantis dujų sluoksnis.kasdieninėje kalboje labai dažnai jį vadiname paprastai ir suprantamai — atmosfera, oras. Tai didelis ir sunkus dujų kiekis, sveriantis 5,15xl015 tonų. Tiesa, palyginus šią didžiulę masę su žemės mase, ji tesudaro tik 0,000001 pastarosios svorio dalį. Žemutinio atmosferos sluoksnio, kuriame sukaupta apie 80% oro masės, storis svyruoja nuo 8 km poliarinėse platumose iki 18 km ekvatoriaus zonoje. Vienoje knygoje buvo pateiktas toks vaizdingas žemės ir jos atmosferos palyginimas: žemė prilyginta apelsinui, o atmosferos sluoksnis — rūkoma jam popieriui, į kurį įvyniotas šis oranžinis vaisius. Žemutinį atmosferos sluoksnį, kuriame sukaupta pagrindinė oro masė, priimta vadinti troposfera, aukštesnysis sluoksnis, kurio storis siekia iki 55 km — tai stratosfera. Nors ji ir kur kas didesnė, tačiau oras čia, žinia, retesnis ir bendras jo kiekis tesudaro kiek daugiau nei penktadalį žemės atmosferoje esančio oro. Štai po tokiu oro sluoksniu ir vyksta visi svarbūs mūsų žemės procesai. Šis sluoksnis sulaiko daugiau nei pusę saulės energijos, pasiekusios atmosferą. Atmosfera visiškai sugeria gama spindulius, kurie žudomai veiktų gyvybę mūsų planetoje. Tarp atmosferos ir žemės paviršiaus vyksta labai svarbi visai gyvybinei veiklai šilumos, dujų ir vandens apykaita. Kiekvienas iš 6 mlrd. Žemės gyventojų per parą sukvėpuoja po 15—20 kg oro. Galima drąsiai tvirtinti, kad tai — svarbiausias mūsų gyvybinės veiklos komponentas.
Darbo pavadinimas: UAB Vienybė aplinkosauginės dalies analizė
Kategorija: Aplinka
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 63 [?]
Kursinio dalykas: Aplinkos kursinis
Parsisiųsta: 11 kartų.
Archyvo dydis: 453 kB
Bylos pavadinimas: uab_vienybe_aplinkosaugines_dalies_analize.zip
uab_vienybe_aplinkosaugines_dalies_analize.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

6
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: gyvybines veiklos, įmonės vystymosi strategija, fizinė aplinka, aplinkos kaita, oro tarša, įmonės aplinkosauginių mokesčių analizė, ab vienybė aplinkosauginės dalies analizė kursinis, aplinkosaugos imones aprasymas, imones veiklos aprasymas, imones problemos, imoniu pavaldumo schema, imones aplinka, oro taršos schema, cc qfjab konspektai referatas uab vienybe aplinkosaugines dalies analize ymdft jihy qsyujjrbwusg=afqjcnhtpc ydbdcxke divjt mulwasig =niyyz lscpydgcgv fsva, schema oro uzterstumo, ab vienybė mokesčiai už oro taršą, vienybe ab analize, imones aplinkosaugine analize, ekonomines problemos, mobiliu tarsos saltiniu skaiciavimo metodika, imones aprašymas lietuvoje, isvados apie zemes atsiradyma, vandens taršos schema, mokesciu uz stacionariu tarso saltiniu skaiciavimai, mokescio uz oro tarsa skaiciavimai, taršos iš mobilių šaltinių skaičiavimo metodika, imones veiklos strategija, dujos supancios zeme, duju apykaita, fizine aplinka, oro tarsos problemos lietuvoje, imones vystymosi strategija, organizacinė pavaldumo schema.

Paieška


bottom