top


Konspektai.com > Filosofija > Filosofija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Filosofija. Špera

(Filosofija. Špera, 5 puslapiai, 16kB)
Darbe esantys žodžiai: Filosofija kaip teorinis pasulėžiūros branduolys. Filosofinė tikrovės samprata. Substancija, materija ir forma. (aristotelis). Būtis kaip objektyvioji tikrovė ir būtis kaip egzistencija. Mokslinio dėsnio samprata. Dinaminiai ir statistiniai dėsningumai. Gamta ir kultūra. Individas, visuomenė, valstybė. Patyrimo tikrovė ir mąstymo tikrovė. Mokslinis pažinimas. Empiriško pažinimo ir teorijos santykis. 26 valstybė ir demokratija. Mąstymas ir kalba. Žodi ir jo reikšmė. Objektyvistinė žmogaus samprata. Žmogus – gamtos evoliucijos padarinys: žmogus – dievo kurinys. Žmogus individualybė ir asmenybė. Pažinimas ir vertinimas. Gėrybės ir vertybės. Vertybių rūšys. Vertybė, pareiga, norma. Aksiologinis ir deontologinis požiūriai. Racionalizmo ir empirizmo ginčas. Tiesos samprata. Žmogus kaip pažinimo objektas ir pažinimo subjektas. Filosofija yra visų mokslų motina pati nėra mokslas. Antikoje ji siekė aprėpti visus teoriškai aiškintus klausimus apie žmogų ir pasaulį. To meto f. Buvo universalus mokslas. Ją domino būties, gyvenimo ir pažinimo pagrindai. Naujaisiais laikais filosofų žvilgsnis nuo daiktų vis labiau ima krypti žmogaus ir daiktų santykio link. Filosofija aiškina būties pagrindus, žmogaus santykį su pasauliu ir pačiu savimi.
Darbo pavadinimas: Filosofija
Kategorija: Filosofija
Darbo tipas: Špera
Puslapių skaičius: 5 [?]
Šperos dalykas: Filosofijos špera
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 16 kB
Bylos pavadinimas: filosofija_paruostuke_1.zip
filosofija_paruostuke_1.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: daiktu rusys, buti savimi, ktu, aristotelis tikrovė, evoliucijos reiksme, gamta mogus, racionalizmo ir empirizmo gincas, gamtos filosofija, filosofijos spera su filosofais, individas ir individualybė filosofijoje, tp search, filosofija špera, žmogus ir mokslas, kultura zmogus, mastymas, gamta ir zmogus samprata, filosofija spera, filosofai asmenybę individą, žmogus – individualybė ir asmenybė, racionalizmo ir empirizmo ginčas filosofijoje, filosofu vertybes gamtoje, empiriskas pazinimas, filosofas tikrovė, gamtos žodžiai filosofija, filosofijos speros, gamta žmogus, speros mokslines tikroves pazinimas, statistiniai, buties samprata antikoje, būti savimi, egzistencija, vertybės, vertybes samprata, asmenybė individualybė, individas, filosofija, gamta ir zmogus speros, filosofo tikrove.

Paieška


bottom