top


Konspektai.com > Filosofija > Egzistencializmas ir egzistencija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Egzistencializmas ir egzistencija. Referatas

(Filosofija. Referatas, 11 puslapių, 10kB)
Darbe esantys žodžiai: Egzistencializmo filosofijos istorija. Kas yra egzistencija? Kas yra egzistencializmas. Egzistencializmas, laisvė ir indidualizmas. Pagrindiniai egzistencinės filosofijos bruožai. Egzistencializmo priešybės ir įvairovė. Filosofinė egzistencijos plotmė. Jos atsiradimas. Žmogaus būtis ir egzistencija. Egzistencializmo santykis su visuomene. Literatūra. Egzistencializmo filosofijos istorija. Kokia gi egzistencializmo istorija, kokie praeities etapai suformavo jį tokį, koks jis yra šiandien?. Jau viduramžiuse užčiuoptume filosofinio mąstymo moralinį charakterį, kurį itin pabrėždavo šv.augustinas ir šv.bonaventūras.tačiau gilesnes šaknis egzistencinei filosofijai padėjo įleisti danų filosofas soren kierkegaard (1813-1855).jis pasipriešino keliamai hegelio idealistinės visuotinybės filosofijai, kuri žmogų ėmė tik antiasmeninės idėjos istorinio plėtojimosi momentu.kierkegaard nepabijojo atskleisti nepalyginamą žmogaus individuališkumą.ir čia žmogus susiduria vienas prieš sąvajį absoliutą tame tikėjimo paradokse , kuriame individo tikėjimas yra aukšėiau visų bendrųjų normų.kaip ir daugelis iškilių asmenybių, kierkegaard nesusilaukė didelio susidomėjimo savo epochoje.tik vėliau xix ir xx amžių sandūroje moralinė žmogaus tikrovė sugebėjo iškilti ir sužibėti, mat kilo stiprus sąjudis prieš ankstesnį perdėtą pasitikėjimąprotu.šiuo laikmečiu egzistencializmą ypatingai apribojo f.nietssche’s (1844-1900) antžmogio filosofija.
Darbo pavadinimas: Egzistencializmas ir egzistencija
Kategorija: Filosofija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Filosofijos referatas
Parsisiųsta: 10 kartų.
Archyvo dydis: 10 kB
Bylos pavadinimas: egzistencializmas_ir_egzistencija.zip
egzistencializmas_ir_egzistencija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: kas yra filosofija, praeities literatura, viduramziu filosofija, egzistencialistų keliamos problemos, egzistencializmo bruozai literaturoje,s cgiqfjaf konspektai referatas egzistencializmas ir egzistencija t_nib pisgaj causg=afqjcnhf uizqdiyq c q cjm o uwsig =f ubtaogwlfzxzxotcdaq, sorenas kierkegaardas filosofija, egzistencine filosofija,s ccyqfjaa konspektai referatas egzistencializmas ir egzistencija yvvwt ojnvok gssxtyafqjcnhf uizqdiyq c q cjm o uwsig =hx_w fqif ilcjema,s cgkqfjai konspektai referatas egzistencializmas ir egzistencija za tt llj gdotjbzowfusg=afqjcnhf uizqdiyq c q cjm o uwsig = ssejnn adl jfts aa, tp search, egzistencializmas literaturoje bruožai, egzistencialistu keliamos problemos, egzistencialistų literatura, egzistencija søren kierkegaard, egzistencializmas ir literatura, egzistencializmas kierkegaard, egzistencialistinė pedagogika, egzistencializmo pagrindiniai bruozai, egzistencine problema.

Paieška


bottom