top


Konspektai.com > Filosofija > Apie ypatingą apvaizdą ir būsimąjį gyvenimą
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Apie ypatingą apvaizdą ir būsimąjį gyvenimą. Referatas

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
(Filosofija. Referatas, 6 puslapiai, 13kB)
Darbe esantys žodžiai: -Vadinasi, tu tiki danų? -taip, tikiu. -nė kiek niekada neabejodavai? -žmogaus laukia laimės amžinybė…tarp kitko, ar tavęs negąsdina amžinybė? -ar negąsdina? O kodėl turėtų gąsdinti? -kai aš retkaršiais apie tai pagalvodavau, na, kada būdavau mažas, - mane pagaudavo šiurpulys. Kažkas ,kas neturi pabaigos… tęsiasi ir tęsiasi, ir tęsiasi. Bemąstant apie tai, galva ima suktis. -ten, aukštai laiko nėra. Ten be laikrodžio. Visi laikai yra dabartis. -o kas gi tu esi, mėgintumįsivaizduoti aukštybę? Ar tavo galvelei perprasti tikėjimo paslaptis?…. Paskendus gyvenimo sukury, kartais aplanko valandėlės, kuriomis susimąstoma, pradedama galvoti apie aukštesnes, kartais ne protu suvokiamas instancijas. Tiesiog toks buitinis vaizdas- dviejų žmonių pokalbis apie apvaizdą ir būsimąjį gyvenimą. Dvi trapios būtybės, dvi visai kitaip žvelgiančiosį šį pasaul personos,ir kurios visai kitomis akimis žvelgiaį šitą egzistavimo pusę. Kas tas dangus, kas ta amžinybė ir baimė? Iš kur visa tai kyla mumyse, ir kodėl tie atsakymai tokie skirtingi. Jie paremti jausmais,protu, o gal tiesiog nesuvokiamu žmogaus pasąmonės ir proto noru visomis jėgomis kabintisį gyvenimą ir būtį, ir tikėti, kad tai niekada nesibaigs, kad nėra tos ribos, to galo. Būsimasis gyvenimas ir dabartis. Kas tai suma žinių, žmonijosįgytų nuo pat jos atsiradimo? Arba tai dvasinis, mus gaubiantis elementas, kuriuo kvėpuojame kaip deguonimi? Arba tai vaizdingas posakis, metafora teigiati mintį, jog žmogus evoliucionuoja visį didesnį dvasingumą? Prpažinsiu, kad tai nėra aišku. Klasikiniai atkirčiai, kad dievo nėra mus visus veikia skirtingai. Tobula butybė negali sukurti netobulo pasaulio. Tobulai gera būtybė negali sukurti būtybių, kurių daugelis, kaip jinai iš anksto žino, bus skirtos nuodėmei, kančioms ir blogiui. Dieviškasis numatymas suderinamas su žmogiškąja laisve. Jei dievas iš anksto mane numato, tai aš nesu laisva, vadinasi aš neteistina jokio teismo, nors tai būtų ir dieviškasis. Jei aš esu laisva ir nuodėminga, tai suteikui dievui amžiną skausmą atsisakydama jo meilės; o dievas, kenčiąs stoka, negali būti dievas, kadangi absoliuti pilnatvė yra vienas dievybės atributų. Vadinasi dievui vis tiek, kad mes nelaimingi čia, žemėje, ir gal pasmerkti aname pasaulyje.
Darbo pavadinimas: Apie ypatingą apvaizdą ir būsimąjį gyvenimą
Kategorija: Filosofija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 6 [?]
Referato dalykas: Filosofijos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 13 kB
Bylos pavadinimas: apie_ypatinga_apvaizda_ir_busimaji_gyvenima.zip
apie_ypatinga_apvaizda_ir_busimaji_gyvenima.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: meile amzina, meile kas tai, zmogaus laisve, meilė, meiles, cc qfjab konspektai referatas apie ypatinga apvaizda ir busimaji gyvenima b dt xcoowe qwkqk afqjcneewlzuqz derrapkiwl jcer g, referata apie gyvenima, referatas apie gyvenime, gyvenimas referatas, apie ypatingą apvaizdą ir būsimąjį gyvenimą, vaizdingas posakis apie dabarti, zmogaus paslaptis, referatas apie gyvenima, satrijos ragana sename dvare, apvaizda kas tai, kompiuteris kasdieniniame gyvenime referatas.

Paieška


bottom