top


Konspektai.com > Fizika > Aristotelis
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Aristotelis. Referatas

(Fizika. Referatas, 10 puslapių, 12kB)
Darbe esantys žodžiai: Aristotelio filosofijos vieta filosofijos istorijoje. Istorinė apžvalga. Aristoteliosiela. Sielos apibrėžimas, pagr. Sugebėjimai ir dalys. Maitinančioji siela. Juntančioji siela. Mąstančioji siela. Pasyvusis protas. Aktyvusis protas. Proto funkcijos. Sugebėjimas judinti kūną. Isvados. Aristotelio filosofijos vieta filosofinėje istorijoje. Aristotelio gyvenimas ir filosofinė kūryba (384-322 m. Pr. M. E.) Sutampa su tuo laikotarpiu , kai graikų valstybės – miestai pergyveno labai sunkią krizę: nepaliaujami tarpusavio karai , politinių partijų vidinės kovos , stiprėjo antagonizmas tarp vergvaldžių ir vergų. Savo filosofijoje aristotelis svyravo tarp materializmo ir idealizmo. Aristotelis buvo vienas is tų filosofų, kuris suprato, kokia rimta yra ekonominė ir politinė krizė. Besirūpindamas savo tautos likimu, jis ėmėsi uždavinio: pasiūlyti tokias reformas, kurios galėtų įveikti krizę (veikalas “politika”). Jis manė, jog esamas socialinio ir politinio gyvenimo blogybes galima pasalinti ir paliekant vergovinę santvarką. Aristotelis savo reformomis norėjo jai suteikti tik didesnį pastovumą bei atsparumą. Tačiau ypatinga aristotelio filosofijos reiksmė glūdi ne jo pažiūrose į ekonomius ir politinius klausimus. Ji iskyla pirmiausia tuose veikaluose, kuriuose aristotelis atskleidžia pagrindinį savo mąstymo užmojį - sukurti, tokį universalų mokslą, kuris suvestų visus jo pirmtakų ieskojimus ir laimėjimus į sistemingą vienybę. Aristotelio - įžvalgaus tyrinėtojo ir gilaus filosofo bruožai , jo svyravimas tarp materializmo ir idealizmo ryskiai pasirodo traktate "apie sielą". Tai vienas is jo žymiausių veikalų, turėjęs įtakos ne tik psichologijos mokslui senovėje ir viduramžiais, bet ir naujaisiais laikais psichikos supratimui.
Darbo pavadinimas: Aristotelis
Kategorija: Fizika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Fizikos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 12 kB
Bylos pavadinimas: aristotelis.zip
aristotelis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: aristotelis apie,s cd qfjad konspektai referatas aristotelis fdcht fzf xc qsi z causg=afqjcnhyhr_oqhfblq q zqqrdsp wfwsig =qiwybq xtvaefa uxfobmw, tp search, aristotelis fizika, apie aristotelio fiziką, aristotelis fizika, aristotelio valstybe, aristotelis svyravimas tarp materializmo ir idealizmo, aristotelio fizika, aristotelis idealizmas, aristotelio itaka viduramziais, aristotelis filosofija fizika, referatas apie fizikos mokslininkus, referatas aristotelis, aristotelio itaka mokslui, aristotelio gyvenimas, kuryba tai, tp, viduramžiai, aristotelio idealizmas, laime, aristotelis politika, protas, aristotelis referatas, aristotelis, politika, laba, funkcijos.

Paieška


bottom