top


Konspektai.com > Informatika > Internetinės svetainės lhr.lt duomenų bazė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Internetinės svetainės lhr.lt duomenų bazė. Referatas

(Informatika. Referatas, 5 puslapiai, 10kB)
Darbe esantys žodžiai: Hipoteka - tai esamo ar būsimo skolinio įsipareigojimo įvykdymą užtikrinantis nekilnojamojo daikto įkeitimas, kai įkeistas daiktas neperduodamas kreditoriui. Lr hipotekos registras veiklą pradėjo 1998 balandžio 1d. Pagrindinis hipotekos registro tikslas — registruoti nekilnojamojo ir kilnojamojo turto (turtinių teisių) įkeitimo sandorius, ginčo tvarkos bei informacijos apie įregistruotus hipotekos (įkeitimo) sandorius teikimas. Hipotekos registrą tvarko skyriai, įsteigti prie apylinkės teismų, ir centrinės hipotekos įstaiga. Lr centrinės hipotekos įstaiga yra valstybės biudžetinė įstaiga, finansuojama lietuvos valstybės biudžeto fondų. Tai juridinis asmuo, turintis visas lr įstatymuose numatytas juridinių asmenų teises ir pareigas. Pagrindinis centrinės hipotekos įstaigos tikslas yra kaupti, saugoti, sisteminti, tiekti teistės aktus, susijusius su jos veiklos kryptimis. Steigėjo funkcijas vykdo lr teisingumo ministerija. Lr hipotekos registro skyriuose yra tvarkoma visa informacija, susijusi su hipotekos bei įkeitimo sandoriais. Jie registruojami, išregistruojami, keičiami. Hipotekos skyriuose išduodami pažymėjimai apie sandorių įregistravimą, o dirbantis teisėjas priima nutartis dėl įkeisto nekilnojamojo bei kilnojamojo turto disponavimo (t.y. Pardavimas iš varžytinių, areštas bei perdavimas kreditoriui). Hipotekos ar įkeitimo įregistravimas pradedamas įforminant sandorį hipotekos lakštu. Internetinėje svetainėje www.lhr.lt vartotojas gali susipažinti su lr teisingumo ministro įsakymu dėl hipotekos, įkeitimo, priverstinės hipotekos, priverstinio įkeitimo lakštų formų ir hipotekos, įkeitimo ir priverstinio įkeitimo lakštų pildymo institucijos patvirtinimo.
Darbo pavadinimas: Internetinės svetainės lhr.lt duomenų bazė
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Referato dalykas: Informatikos referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 10 kB
Bylos pavadinimas: internetines_svetaines_lhr_lt_duomenu_baze.zip
internetines_svetaines_lhr_lt_duomenu_baze.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: turto areštas, sandoriai, finansu teisi, svetainės, finansų ministerija, ikeitimas, ww lhr, internetine svetaine kursinis,s cgqqfjaf konspektai referatas internetines svetaines lhrlt duomenu baze ddppt jylubo qxzpjjkcausg=afqjcnhhdo bgyqsnnyxzd fnzo afv qsig =_midau chlkhlrhxwdkc a,s cg qfjac konspektai referatas internetines svetaines lhrlt duomenu baze tbzot_kfbvp qsu mjvcausg=afqjcnhhdo bgyqsnnyxzd fnzo afv q, internetines svetaines kurimas kursinis, tp search, internetine svetaines kurimas referatas, duomenu bazes kursiniai, interneto svetainiu kurimas kursinis, duomenu bazes kursinis, hipoteka referatai, svetainiu kurimas baigiamieji darbai, duomenu bazes referatas, duomenu baziu konspektai, internetinių duomenų bazių kūrimas, duomenų bazė kursinis, internetinė svetaine bakalaurinis, rasinys apie internetines svetaines, informatikos diplominiai darbai, hipotekos referatai, interneto svetaines kurimas referatas.

Paieška


bottom