top


Konspektai.com > Informatika > Kompiuteris kasdieniniame gyvenime
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kompiuteris kasdieniniame gyvenime. Kursinis

(Informatika. Kursinis, 3 puslapiai, 7kB)
Darbe esantys žodžiai: Kompiuteris ir jo galimybės. Kompiuterių vystymosi istorijos pradžia siekia xxa. Penktą dešimtmetį, o asmeninis (personalinis) kompiuteris atsirado tik prieš dvidešimt metų. Su kiekvienu nauju kompiuterio modeliu, tiksliau su kiekvienu nauju procesoriumi, kompiuterio galimybės vis augo. Didėjant procesoriaus darbinio dažnio greičiui, tobulėjant programoms, didėjo ir kompiuterio naudojimo galimybės. Pradžioje perėmęs savo pirmtakių, elektroninių skaičiavimo mašinų, paskirtį personalinis kompiuteris skaičiavo. Jis skaičiuoja ir dabar, bet jo skaičiavimai turi visai kitokią išraišką. Tai gera grafika, garsas, patogus valdymas, programinės įrangos įvairovė ir t.t. Visa tai leidžia naudoti kompiuterius įvairiose srityse, įvairiems poreikiams. Kompiuteris yra sudėtinis įrenginys. Jį sudaro sisteminis blokas ir išoriniai įrenginiai. Sisteminis blokas tai stovintis (tower) arba gulintis (desktop) įrenginys, kuriame yra pagrindinė kompiuterio elektroninė plokštė (motherboard), procesorius, atminties įrenginiai, papildomos specialios paskirties elektroninės plokštės (garso plokštė, vaizdo plokštė ir kt.) Ir vidiniai informacijos įvedimo ir išvedimo įrenginiai (diskelių įrenginys, cd-rom ir kt.). Išoriniai įrenginiai yra labai įvairūs. Įprastiniai įrenginiai, be kurių neapsieina nė vienas kompiuteris, yra šie: ekranas (monitor), klaviatūra (keyboard), pelytė (mouse), spausdintuvas (printer). Kiti išoriniai įrenginiai yra naudojami tenkinant specialius poreikius. Tai gali būti išorinis vartiklis (modem) jų būna ir vidinių, dedamų į kompiuterio sisteminį bloką, skirtas prijungti kompiuterį prie kompiuterių tinklo per telefonines linijas; skaitlys (scaner),kurio pagalba grafinė informacija nuo popieriaus įvedama į kompiuterį; muzikinė klaviatūra (midi keyboard); vairalazdė (joystick) kompiuterinių žaidimų valdymo įrankis ir daugelis kitų. Kompiuterio taikymas mokymo procese. Daugėjant kompiuterių skaičiui, plečiantis jų taikymui buvo kuriamos programavimo kalbos, susiformavo informatikos mokslas. Kompiuteris atkeliavo į mokyklas. Kurį laiką kompiuteris buvo informatikos mokytojų darbo priemone, šiuo metu ko gero visų dalykų mokytojai gali naudoti kompiuterius savo darbe.
Darbo pavadinimas: Kompiuteris kasdieniniame gyvenime
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 3 [?]
Kursinio dalykas: Informatikos kursinis
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 7 kB
Bylos pavadinimas: kompiuteris_kasdieniniame_gyvenimei.zip
kompiuteris_kasdieniniame_gyvenimei.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

6
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: komp kasdieniniame gyvenime, can, kompiuterio galimybes, referatas kompiuteris kasdieniniame gyvenime, garso, kompiuteris gyvenime, matematika kasdieniniame gyvenime, skaidres apie kompiuteriu panaudojima, kompiuteriu kasdieniniai darbai, kompiuteris kasdieniniame gyvenime skaidres, kompiuterio naudojimas kasdieniniame gyvenime, kompiuteriu naudijimas kasdieniniame gyvenime, kompiuteriai kasdieniniame gyvenime informacija, kompiuteris kasdieniniame gyvenime referatai, kompiuteris kasdieniniam gyvenime, matematikos panaudojimas kasdieniniame gyvenime, programavimo kalbos, kompiuteris pedagogo kasdieniame gyvenime, kompiuteriu isoriniai irenginiai konspektai, kompiuterių naudojimas kasdieniniame gyvenime, kompiuteriu naudojimas kasdieniniame gyvenime, kompiuteriai kasdieniniame gyvenime skaidres, kompiuteris kasdieniame gyvenime, kompiuteriai kasdeniniame gyvenime, skaidres informatikai parsisiusti nemokamai.

Paieška


bottom