top


Konspektai.com > Teisė > Valstybinė aplinkos apsaugos kontrolė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Valstybinė aplinkos apsaugos kontrolė. Kursinis

(Teisė. Kursinis, 27 puslapiai, 48kB)
Darbe esantys žodžiai: Turinys. Įžanga. Aplinkos apsaugos valdymo samprata. Aplinkos apsaugos valdymo turinys.ekologinių santykių reguliavimas.aplinkos apsaugos ir gamtos išteklių naudojimo planavimas.aplinkos apsaugos priemonių koordinavimas.valstybinio gamtos išteklių kadastro tvarkymas. Aplinkos monitoringas.valstybinė aplinkos apsaugos kontrolė.aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės principai. Valstybinės valdžios institucijų veikla aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės srityje. Lietuvos respublikos seimas. Lietuvos respublikos aplinkos ministerija. Valstybinė aplinkos apsaugos inspekcija. Neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai. Regioniniai aplinkos apsaugos departamentas. Valstybiniai aplinkos apsaugos inspektoriai. Inspektavimas. Pasirengimas vizitui į objektą. Vizitas į objektą. Duomenų analizė kaip vizito į objektą alternatyva. Tolesni veiksmai. Reikalavimų vykdymo užtikrinimas. Teismų praktika sprendžiant bylas susijusias su valstybine aplinkos apsaugos kontrole. Išvados. Naudota literatūra. Sparčiai plėtojantis pramonei, transportui, energetikai didėja šių ir dar daugelio kitų ūkio šakų neigiamas poveikis aplinkai.Visa visuomenės veikla daro didesnį ar mažesnį poveikį gamtai – kiekvieno individo natūraliai buveinei. Taigi, šiandien vienas pagrindinių tikslų ir reikalavimų yra taip sureguliuoti visuomeninius santykius, kad jie kiek galima daugiau būtų „simbiozėje“ su mus supančia aplinka. Taigi, jau senai suprasta, kad norint pasiekti konkrečių rezultatų valstybė privalo imtis atitinkamų priemonių. Kaip ekologinių poreikių realizavimas atsirado valstybės ekologinė funkcija.
Darbo pavadinimas: Valstybinė aplinkos apsaugos kontrolė
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 27 [?]
Kursinio dalykas: Teisės kursinis
Parsisiųsta: 10 kartų.
Archyvo dydis: 48 kB
Bylos pavadinimas: valstybine_aplinkos_apsaugos_kontrole.zip
valstybine_aplinkos_apsaugos_kontrole.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: monitoringas, koordinavimas, kontrolė, aplinkos ministerija, valstybine kontrole, ekologine, aplinkos apsaugos ministerija, valstybine aplinkos kontrole, energetika,s ccmqfjaa konspektai referatas valstybine aplinkos apsaugos kontrole ovnitaywi gpv pijcausg=afqjcnfgcvstd _o o sdt hqlcevc gsig =mfiqzmuxemzmscizcdyvlq,s cg qfjaj konspektai referatas valstybine aplinkos apsaugos kontrole qi gt gklktp qsy jw dgusg=afqjcnhkpjllzojtkmh uifh dcuwmextwsig =rlhp fa_piokayzk dng, ceoqfjae konspektai referatas valstybine aplinkos apsaugos kontrole xn ft cjesqf gsh fmndausg=afqjcnhkpjllzojtkmh uifh dcuwmextw, tp search, aplinkos apsaugos valdymo samprata ir objektas, valstybinė aplinkos apsaugos kontrole, valstybine aplinkos apsaugos kontrole.

Paieška


bottom