top


Konspektai.com > Ekonomika > Pramogų klubo verslo planas - Šėlsmas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Pramogų klubo verslo planas - Šėlsmas. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 10 puslapių, 18kB)
Darbe esantys žodžiai: Bendroji informacija. Sumanymo aprašymas. Investicijos. Įstatinis kapitalas, jo sudėtis. Reikalingos patalpos. Įrengimai ir kitos priemonės. Rinka ir rinkodara. Konkurencija rinkoje. Produktas rinkos požiūriu. Numatomos problemos ir kliūtys. Rizikos veiksniai. Įmonės veiklos aprašymas. Valdymas. Finansai. Pagrindinis darbų grafikas. Žvelgiant į ateitį matomas vis didesnis poreikis pramogoms ir linksmybėms, tad nusprendėme įkurti uab „šėlsmas“. Šis mūsų sugalvotas klubas teiks įvairias linksmybes ir pramogas jaunimui. Vartotojams tai suteiks galimybę pramogauti bet kurią savaitės dieną, bei linksmiau ir įdomiau praleisti laisvalaikį bendraujant ir žaidžiant įvairius žaidimus. Uab „šėlsmas“ kaip ir daugelio kitų pramogų klubų pagrindinė užduotis – teigti pramogas ir linksmybes, bei stengsimės aprūpinti lankytojus naujausia technika ir pramogomis. Šiame pramogų klube bus įrengta kavinė, interneto svetainė, boulingas ir naktinis klubas. Naktiniame klube bus leidžiama rengti šokių maratonus, kurie pritrauktų daugiau lankytojų, tai būtų savotiška reklama. Kaip ir daugelis kitų firmų steigėjų, mes siekiame pelno, bei įsitvirtinti šiame versle ir įsteigti klubo „šėlsmas“ tinklą visoje lietuvoje. Planuojamas darbo laikas 24 valandos per parą. Tai užtikrins didesnį pelną. Mūsų uab „šėlsmas“ patalpas norėtume įsteigti miesto centre, kad pritrauktume daugiau lankytojų.
Darbo pavadinimas: Pramogų klubo verslo planas - Šėlsmas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 14 kartų.
Archyvo dydis: 18 kB
Bylos pavadinimas: pramogu_klubo_verslo_planas_selsmas.zip
pramogu_klubo_verslo_planas_selsmas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imones finansai, investicijos i naktini kluba, boulingo verslo palanas, verslo planas boulingo klubui, verslo planas boulingui, boulingo klubas verslo planas, pramogų, planas investuoti i naktini kluba, boulingo verslo planas, verslo planas boulingas, verslo planas naktinis klubas, įstatinis kapitalas, naktinio klubo verslo planas, cgkqfjadoao konspektai referatas pramogu klubo verslo planas selsmas hiote btsgag jkbausg=afqjcnemjjn hqehug sxctnklpjcynu wsig =rhxk ceeaf dsa bcufiow, cgkqfjahobq konspektai referatas pramogu klubo verslo planas selsmas frept_peecbm qta cgadwusg=afqjcnemjjn hqehug sxctnklpjcynu wsig =hecld jzpyj wy hbrrtg.

Paieška


bottom