top


Konspektai.com > Medicina > Cefalosporinai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Cefalosporinai. Konspektas

1
1
2
2
(Medicina. Konspektas, 2 puslapiai, 5kB)
Darbe esantys žodžiai: Klasifikacija. Cefalosporinai yra 7- aminocefalosporininės rūgšties dariniai ir turi beta - laktaminio žiedo struktūrą. Daugelis šios grupės atstovų naudojami klinikoje. Jie įvairuoja savo antimikrobiniu poveikiu ir yra išskyriami į pirmos, antros, trečios kartos vaistus, atsižvelgiant į jų įdiegimo tvarką klinikiniame panaudojime. Farmakokinetika. Veikimo mechanizmas ir atsparumas. Klinikinis panaudojimas. Toksiškumas.
Darbo pavadinimas: Cefalosporinai
Kategorija: Medicina
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 2 [?]
Konspekto dalykas: Medicinos konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 5 kB
Bylos pavadinimas: cefalosporinai.zip
cefalosporinai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: cefalosporinų farmakokinetika, veikiu,s cf qfjag konspektai referatas cefalosporinai hlqwt _ nietswbymc mbausg=afqjcngcou wdxa_ttqe gssaopyslx wsig =t beenfwlpaewiqdedgypw,s cgaqfjai konspektai referatas cefalosporinai bkmyt aje hl qtjmyzfbgusg=afqjcngcou wdxa_ttqe gssaopyslx wsig =e ntoyicy fzf ana, cciqfjaaoao konspektai referatas cefalosporinai xb pt vzn sk ax mux causg=afqjcngcou wdxa_ttqe gssaopyslx w, tp search, cefalosporino struktura, cefalosporinu farmakokinetika, antros kartos cefalosporinai, cache lh_dkv bdxmj konspektai kursinis cefalosporinai cefalosporinai, ii kartos cefalosporinai, naujausi cefalosporinai, pirmos kartos cefalosporinai, trecios kartos cefalosporinai, cefalosporinai.

Paieška


bottom