top


Konspektai.com > Mechanika > Mašinų gamybos technologija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Mašinų gamybos technologija. Kursinis

(Mechanika. Kursinis, 18 puslapių, 51kB)
Darbe esantys žodžiai: Mašinų gamybos technologija. Įvadas. Uždaviniai. Analitinė dalis. Detalės paskirtis ir jos konstrukcijos aprašymas. Detalės masės skaičiavimas. Detalės technologiškumo analizė. Gamybos tipo nustatymas ir partijos dydžio skaičiavimas. Technologijos dalis. Ruošinio ir jo gamybos būdo parinkimas. Detalės apdirbimo technologijos maršruto schemos sudarymas ir įrenginių parinkimas. Parinktų įrenginių techninė charakteristika. Užlaidų ir operacinių matmenų nustatymas vienam paviršiui analiziniu metodu ir parinkimas iš lentelių kitiems paviršiams. Ruošinio masės, medžiagos sunaudojimo normos ir medžiagos sunaudojimo koeficiento skaičiavimas. Pjovimo rėžimų ir laiko normų nustatymas operacijoms. Analitinė dalis: Aprašyti detalės paskirtį ir jos konstrukciją Apskaičiuoti detalės masę. Technologijos dalis: Išanalizuoti įmonės technologijos procesą. Parinkti ruošinį ir jo gamybos būdą. Sudaryti detalės apdirbimo technologijos maršruto schemą ir parinkti įrenginius. Nustatyti užlaidas ir operacinius matmenis vienam paviršiui analiziniu metodu ir parinkimas iš lentelių kitiems paviršiams.
Darbo pavadinimas: Mašinų gamybos technologija
Kategorija: Mechanika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 18 [?]
Kursinio dalykas: Mechanikos kursinis
Parsisiųsta: 99 kartus.
Archyvo dydis: 51 kB
Bylos pavadinimas: masinu_gamybos_technologija.zip
masinu_gamybos_technologija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

7
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: gamybos technologijos, gamybos mašinu technologija, mašinu detales, gamybos mašinų technologija, masinu gamybos technologija kursinis movos korpusas, rimkus j mašinų gamybos technologija, mašinų detales, užlaidų operacinių matmenų nustatymas vienam paviršiui analiziniu metodu, mašinų gamybos technologija kursini, masinu gamybos technologija kursinis darbas, marsruto analize, apdirbimo,s cfsqfjaaoao konspektai referatas masinu gamybos technologija bdert _gaynqtaaxzktubausg=afqjcnep vsbdgwnn i uf ksl e orwsig = llux_a ep_swkmn o fq, mašinų gamybos technologija,s cguqfjaa konspektai referatas masinu gamybos technologija ltwrt acolswblh gdbqusg=afqjcnep vsbdgwnn i uf ksl e orwsig =tzinn bv hd fzxrluq.

Paieška


bottom