top


Konspektai.com > Lietuvių kalba > Altorių šešėlyje santrauka
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Altorių šešėlyje santrauka. Konspektas

(Lietuvių kalba. Konspektas, 3 puslapiai, 9kB)
Darbe esantys žodžiai: Tingintiems skaityti visą „ altorių šešėly“ - trumpas konspektukas 2-3 dalies.
1. Liudas atvyksta i kalnynu parapija. Atremontuojamas jam vikariatas. Klebonas Platūnas ir vikaras 1 vikaras Stripaitis nebuvo patenkinti jo, kaip 2 vikaro atvykimu. Platūnas- klebonas, užsiėmęs ūkiu. Stripaitis- vikaras, užsiėmęs 2 koop. parduotuvėm „ Žagre“ ir „ Laime“. Julė- klebonijos šeimininkė davatka.
2. Atvyksta Vasaris su tėvu ir iškart pajunta, kad jis nelaukiamas. Sekančia diena j is suzino, kad laikys laidotuves su pamokslu( aisku jis to nemoka) ir nutaria nesikisti i „ Zagres“ reikalus. Žiodelis- Kunigo Stripaičio priešas vis prašantis, kad tas sušauktų kooperatyvo susirinkima ir ismoketu jiems pinigus.
3. Sunkiai atlaike misias, nes vis klydo. Nepatiko jam nešvari bažnyčia. Klausėsi išpažinčių ( davatkos net iš kito kaimo pas ji atvaziuodavo). Kažkoks Piktupiu Andrius is tu, kurie ejo ispazinciu neprileido prie Komunijos, bet jis nuejo. Aisku ir vel jis apie tai galvoja.

Vardas: Gabija
Darbo pavadinimas: Altorių šešėlyje santrauka
Kategorija: Lietuvių kalba
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 3 [?]
Konspekto dalykas: Lietuvių kalbos konspektas
Parsisiųsta: 75 kartus.
Archyvo dydis: 9 kB
Bylos pavadinimas: altoriu_sesely_konspektas.zip
altoriu_sesely_konspektas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

7
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: tevu, altoriu sesely jule, altoriu sesely santrauka, altorių šėšėly platūnas, patenkinti, altoriu sesely konspektas, altorių šešėly sutrumpinimas, altoriu šešely platunas, Altorių šešėly, altoriu sesely puslapiu skaicius, iki parduotuve, pinigu, altoriu sesely dalies sutrumpinimas, altoriu sesely dalis konspektas, altoriu sesely antros dalies santrauka, liudas vasaris, altorių šešėly platunas, altorių šešėly santrauka, altoriu sesely santraukos, baznycia, altorių šešėly dalies, altoriu sesely ese, altoriu sesely trumpas aprasymas, altorių šešėlyje santrauka, altoriu sesely stripaitis, altoriu sesely platūnas, altorių šešėly konspektas, altorių šešėly.

Paieška


bottom