top


Konspektai.com > Kita > Kūno kultūra
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kūno kultūra. Konspektas

(Kita. Konspektas, 7 puslapiai, 19kB)
Darbe esantys žodžiai: Kokie yra pagrindiniai racionalaus darbo principai ?. Pagrindiniai savarankiškos fizinės treniruotės uždaviniai ir principai. Rizikos faktorius ?. Fizinės treniruotės apimtis ir intensyvumas. Kvėpavimo sistemos funkcinės būklės įvertinimo būdai ?. Trumpa judesio charakteristika ir jo reikšmė gyviems organizmams. Fizinės treniruotės struktūra. Sudarykite jos stiprinimo fiziniais pratimais programą.(krūvio apimtis,intensyvumas ir dažnis). Kokia yra narkotikų vartojimo situacija mūsų šalyje ?. Įvertinkite savo jėgos fizinę ypatybę ir sudarykite jos lavinimo fiziniais pratimais programą. Sistemingo fizinio aktyvumo įtaka širdies kraujagyslių sistemai glausta. Techninio , taktinio , teorimo , psichologinio rengimo uždaviniai.?. Kas tai yra abstinencinis sindromas ?. Treniruočių). Trumpa treniruoto organizmo išorinio kvėpavimo sistemos charakteristika. Jėgos fizinė ypatybė, jos ugdymo metodai ir priemonės?. Kokios yra pagrindinės gyventojų sveikatos būklę veikiančių faktorių grupės. Kiti pratimai. Kaip kinta medžiagų apykaitos procesai sistemingo fizinio aktyvumo poveikyje ?. Greitumo , lankstumo , vikrumo fizinės ypatybės ir jų ugdymo priemonės. Kas tai yra sveika gyvensena ?. Kaip apskaičiuoti fizinio krūvio intensyvumą ?. Sistemingas fizinis aktyvumas ir virškinimo sistema. Sveikatos sąvoka ir apibrėžimai. Ištvermės fizinė ypatybė , jos ugdymo metodai ir priemonės?.
Darbo pavadinimas: Kūno kultūra
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Konspekto dalykas: Kitos konspektas
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 19 kB
Bylos pavadinimas: kuno_kultura.zip
kuno_kultura.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: sveika gyvensena, kūno kultūra, kultura kuno, nemokami kūno kultūros konspektai, referatas apie kuno kultura, referatai kuno kulturos, jegos savoka, kvėpavimo reikšmė, tps, kuno kulturos konspektai, treniruotes konspektas, tp search, treniruotes struktura referatas, kuno kulturos ugdymo metodai priemones, sveikos gyvensenos ugdymas per k no kult ros pamokas, bendrosios kuno kulturos referatas atsisiusti, treniruociu konspektai, kuno kultura referatas nemokamai, cache xagwrgj konspektai referatas sportas lankstumo fizines ypatybes tyrimai, nemokami kuno kulturos referatai parsisiusti, fizinės ypatybes ir kuno kultura, treniruotes struktura, darbo metodai priemones, tp, kuno kulturos konspektas, kūno kultūros pamoka ir jos struktūra, ugdymo metodai kūno kultūroje, kūno kultūros konspektai, kuno kultura, ekonomikos verslo kalbos pratybos atsisiusti nemokamai, ugdymo sistema, fizinis aktyvumas, sveikatos, kūno.

Paieška


bottom